Терміни подачі документів до університетів США
PR

Скористайтеся можливістю early decision (ранньої подачі документів) до університетів США

Терміни подачі документів до університетів США

Мрієте вступити до університету США та плануєте подачу документів до ВНЗ? Тоді Вам слід ознайомитися з двома важливими поняттями – early decision і regular decision.

Напевно, з останнім терміном все більш-менш зрозуміло: обираємо regular decision, коли подаємо документи у стандартні строки, встановлені університетом (для Америки, як правило, – до 15 січня) й отримуємо рішення стандартно (зазвичай у квітні). А що ж таке early decision?

Early decision – це загальна практика серед більшості університетів США при вступі першокурсників. Як уже випливає з назви («раннє рішення»), кандидати отримують рішення про зарахування в середині грудня, а не в квітні, як решта абітурієнтів, які подають документи в рамках стандартних дедлайнів. Відповідно, такі кандидати повинні й раніше подати документи – до кінця жовтня.

Чим же ще відрізняється early decision від regular decision? Найголовніше - це те, що заявку за early decision можна подавати лише в один університет. А якщо Ви отримаєте позитивне рішення, Ви зобов’язані прийняти його та відкликати свої заявки за regular decision з інших ВНЗ. Тому така заявка фактично означає, що саме цьому навчальному закладу Ви віддаєте найбільшу перевагу. Як показує статистика, університети розцінюють це як найбільшу мотивацію, тому відсоток зарахування за early decision досить високий.

Якщо ж все-таки кандидат отримує відмову, – не проблема! Інші заявки, які були відправлені в університети на розгляд в стандартні терміни, залишаються дійсними та відкликати їх не потрібно. Інколи університет ставить кандидатів у список очікування. У такому випадку з них знімаються всі зобов’язання, і вони можуть обирати інший навчальний заклад.

Багато хто з експертів зі вступу до американських ВНЗ вважає, що early decision – найкращий вибір для студентів, які чітко вирішили, у якому університеті США бажають навчатися. Тому не гайте часу, звертайтеся в Albion Education, де допоможуть вам визначитися з навчальним закладом, а також подадуть разом з Вами заявку до обраного ВНЗ США.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
31.07.2018