7 причин податись на спортивну стипендію в США
PR

Грати за університетську команду в США - це можливість отримати американську освіту з мінімальними затратами

7 причин податись на спортивну стипендію в США

Грати за університетську команду в США – це унікальна можливість отримати американську освіту з мінімальними затратами і розпочати свою міжнародну кар’єру.

Далі ми перерахуємо основні переваги виступів за команду свого навчального закладу.

Отже:

1. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче продовжити свою спортивну кар'єру і при цьому отримати вищу освіту, не обов'язково пов'язану із спортом.

Студенти, які виступають за університетську команду, можуть вибирати будь-яку спеціальність, яка є в університеті. Наприклад, студент-тенісист може вивчати менеджмент, психологію, хімію, програмування і т.п., і при бажанні ще й вчитися на другій спеціальності.

2. Університети вкладають величезну кількість грошей в свої спортивні команди, і пишаються їхніми успіхами не менше ніж науковими досягненнями. У багатьох відомих американських спортсменів за плечима досвід виступів за університетську команду. Тайгер Вудс, мабуть, самий високооплачуваний спортсмен сучасності, отримав спортивну стипендію в Стенфорді і виступав за гольф-команду університету. Майкл Джордан – всесвітньо відомий баскетболіст – отримував спортивну стипендію від університету Північної Кароліни, де він вивчав соціально-економічну географію, а Шакіла О'Ніла виступав за команду державного університету Луїзіани. Том Брейді, один з найвідоміших гравців в американський футбол, також відомий в США як Том Вражаючий, виступав за університет Мічигану.

3. Якість спортивної підготовки студентів не викликає ніяких сумнівів. Висококласні тренери докладуть масу зусиль, щоб за 4 роки навчання в університеті ви досягли піку своїх спортивних можливостей. Вони зацікавлені в успіхах своїх студентів ще більше, ніж самі студенти. Адже результати кожного окремого спортсмена можуть стати запорукою майбутніх перемог університетської команди. Студент-спортсмен крім особистих занять з тренером має додаткові бонуси – це послуги масажистів, лікарів, дієтолоів та інших фахівців. Уже згадуваний Том Брейді в одному з інтерв'ю розповів про те, що частиною його підготовки була серйозна робота зі спортивним психологом, який допоміг йому позбутися від стресу і нервозності перед грою. Він проходив щотижневі сесії для того, щоб розвинути впевненість в собі і таким чином поліпшити свою гру. Крім того, студенти-спортсмени отримують найдорожчу медичну страховку і посилене харчування, збалансоване з урахуванням їхніх потреб.

4. Гра за спортивну команду університету - відмінний спосіб стати знаменитим. Талановиті студенти-спортсмени часто стають зірками своїх команд і досягають популярності, про яку вдома вони можуть тільки мріяти. Багато хто після закінчення університету продовжують свою кар'єру вже в професійному спорті. А хтось, скуштувавши славу і популярність в межах університету, вирішує випробувати свою долю в Голлівуді. Джордж Клуні, Меттью Макконахі, Чарлі Шин, Ештон Катчер, Емма Уотсон, Дуейн Джонсон – виступали за спортивні команди своїх навчальних закладів. Якщо ж вас цікавить політика - майте на увазі, що президент США Рональд Рейган був капітаном команди з плавання Еврика коледж, Іллінойс, а Джордж Буш-старший був капітаном бейсбольної команди в Єлі.

5. Багато університетів, приймаючи до уваги щільний графік виступів студентів-спортсменів, виділяють їм репетиторів для індивідуальних занять. Тому у вас немає підстав турбуватися, що спортивна кар'єра в університеті помішає вам отримати високоякісну освіту.

6. Виступаючи за університетську команду, ви будете багато подорожувати не тільки по своєму штату, а й за його межами, в той час, як звичайні студенти можуть подорожувати тільки під час канікул.

7. У багатьох випадках студенти-спортсмени отримують спеціальну стипендію, яка покриває значну частину вартості навчання, а у виняткових випадках - також проживання, харчування, медичну страховку, навчальні матеріали та інші додаткові витрати, наприклад, покупку ноутбука і спортивної форми. Розмір стипендії залежить від дивізіону, в якому виступає університет, виду спорту і спортивних досягнень студента. Однак в будь-якому випадку, спортивна стипендія в США дозволяє значно заощадити при оплаті рахунків за навчання.

Цілком очевидно, що потрапити в спортивну університетську команду і отримати стипендію досить складно.

Саме тому компанія Anyway пропонує повний супровід майбутніх студентів, які прийняли рішення навчатися в США. У перелік послуг компанії Anyway включені консультації з підбору вузів, складання спортивних резюме і відео, які демонструють спортивні досягнення майбутнього студента, а також супровід усього процесу вступу – від реєстрації на необхідні тести, такі як SAT, ACT або TOEFL, аж до надходження в американський вуз, реєстрації в атестаційному центрі NCAA / NAIA і проходження візової співбесіди.

Важливо: Ваше майбутнє навчання в США в рамках програми спортивної стипендії дорівнює лише вартості витрат на процес вступу, і ні доларом більше!

Для отримання додаткової інформації, телефонуйте (093) 593-59-93; (098) 593-59-93.

Дізнатись більше

Освіта.ua
18.10.2017