Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США 7 причин податись на спортивну стипендію в США
7 причин податись на спортивну стипендію в США
На правах реклами

Грати за університетську команду в США - це можливість отримати американську освіту з мінімальними затратами

7 причин податись на спортивну стипендію в США

Грати за університетську команду в США – це унікальна можливість отримати американську освіту з мінімальними затратами і розпочати свою міжнародну кар’єру.

Далі ми перерахуємо основні переваги виступів за команду свого навчального закладу.

Отже:

1. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче продовжити свою спортивну кар'єру і при цьому отримати вищу освіту, не обов'язково пов'язану із спортом.

Студенти, які виступають за університетську команду, можуть вибирати будь-яку спеціальність, яка є в університеті. Наприклад, студент-тенісист може вивчати менеджмент, психологію, хімію, програмування і т.п., і при бажанні ще й вчитися на другій спеціальності.

2. Університети вкладають величезну кількість грошей в свої спортивні команди, і пишаються їхніми успіхами не менше ніж науковими досягненнями. У багатьох відомих американських спортсменів за плечима досвід виступів за університетську команду. Тайгер Вудс, мабуть, самий високооплачуваний спортсмен сучасності, отримав спортивну стипендію в Стенфорді і виступав за гольф-команду університету. Майкл Джордан – всесвітньо відомий баскетболіст – отримував спортивну стипендію від університету Північної Кароліни, де він вивчав соціально-економічну географію, а Шакіла О'Ніла виступав за команду державного університету Луїзіани. Том Брейді, один з найвідоміших гравців в американський футбол, також відомий в США як Том Вражаючий, виступав за університет Мічигану.

3. Якість спортивної підготовки студентів не викликає ніяких сумнівів. Висококласні тренери докладуть масу зусиль, щоб за 4 роки навчання в університеті ви досягли піку своїх спортивних можливостей. Вони зацікавлені в успіхах своїх студентів ще більше, ніж самі студенти. Адже результати кожного окремого спортсмена можуть стати запорукою майбутніх перемог університетської команди. Студент-спортсмен крім особистих занять з тренером має додаткові бонуси – це послуги масажистів, лікарів, дієтолоів та інших фахівців. Уже згадуваний Том Брейді в одному з інтерв'ю розповів про те, що частиною його підготовки була серйозна робота зі спортивним психологом, який допоміг йому позбутися від стресу і нервозності перед грою. Він проходив щотижневі сесії для того, щоб розвинути впевненість в собі і таким чином поліпшити свою гру. Крім того, студенти-спортсмени отримують найдорожчу медичну страховку і посилене харчування, збалансоване з урахуванням їхніх потреб.

4. Гра за спортивну команду університету - відмінний спосіб стати знаменитим. Талановиті студенти-спортсмени часто стають зірками своїх команд і досягають популярності, про яку вдома вони можуть тільки мріяти. Багато хто після закінчення університету продовжують свою кар'єру вже в професійному спорті. А хтось, скуштувавши славу і популярність в межах університету, вирішує випробувати свою долю в Голлівуді. Джордж Клуні, Меттью Макконахі, Чарлі Шин, Ештон Катчер, Емма Уотсон, Дуейн Джонсон – виступали за спортивні команди своїх навчальних закладів. Якщо ж вас цікавить політика - майте на увазі, що президент США Рональд Рейган був капітаном команди з плавання Еврика коледж, Іллінойс, а Джордж Буш-старший був капітаном бейсбольної команди в Єлі.

5. Багато університетів, приймаючи до уваги щільний графік виступів студентів-спортсменів, виділяють їм репетиторів для індивідуальних занять. Тому у вас немає підстав турбуватися, що спортивна кар'єра в університеті помішає вам отримати високоякісну освіту.

6. Виступаючи за університетську команду, ви будете багато подорожувати не тільки по своєму штату, а й за його межами, в той час, як звичайні студенти можуть подорожувати тільки під час канікул.

7. У багатьох випадках студенти-спортсмени отримують спеціальну стипендію, яка покриває значну частину вартості навчання, а у виняткових випадках - також проживання, харчування, медичну страховку, навчальні матеріали та інші додаткові витрати, наприклад, покупку ноутбука і спортивної форми. Розмір стипендії залежить від дивізіону, в якому виступає університет, виду спорту і спортивних досягнень студента. Однак в будь-якому випадку, спортивна стипендія в США дозволяє значно заощадити при оплаті рахунків за навчання.

Цілком очевидно, що потрапити в спортивну університетську команду і отримати стипендію досить складно.

Саме тому компанія Anyway пропонує повний супровід майбутніх студентів, які прийняли рішення навчатися в США. У перелік послуг компанії Anyway включені консультації з підбору вузів, складання спортивних резюме і відео, які демонструють спортивні досягнення майбутнього студента, а також супровід усього процесу вступу – від реєстрації на необхідні тести, такі як SAT, ACT або TOEFL, аж до надходження в американський вуз, реєстрації в атестаційному центрі NCAA / NAIA і проходження візової співбесіди.

Важливо: Ваше майбутнє навчання в США в рамках програми спортивної стипендії дорівнює лише вартості витрат на процес вступу, і ні доларом більше!

Для отримання додаткової інформації, телефонуйте (093) 593-59-93; (098) 593-59-93.

Дізнатись більше

Освіта.ua
18.10.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!