EduSteps: отримай стипендію і навчайся у США

Освітня агенція EDUSTEPS запрошує відвідати безкоштовний семінар-презентацію вишів США

EduSteps: отримай стипендію і навчайся у США

5, 6 та 7 квітня у Львові, Одесі та Києві освітня агенція EDUSTEPS проведе останню у цьому році презентацію, присвячену питанням прямого вступу до 10 університетів США та отриманню стипендій.

Для участі в безкоштовному семінарі запрошуються випускники шкіл, університетів, учні старших класів та їх батьки.

Учасники презентації отримають можливість отримати сертифікат на стипендію або знижку на навчання від 5 000 до 15 000 доларів США.

Під час роботи семінару майбутні студенти матимуть можливість дізнатись про прямий вступ до 10 університетів США, серед яких University of Central Florida, Adelphi University, American University, Auburn University, Florida International University, The University of Kansas, Louisiana State University, University of South Carolina, University of The Pacific та The University of Illinois at Chicago, особливості підготовки документів та основні вимоги навчальних закладів до абітурієнтів, задати запитання офіційному представникові університетів.

Зазначені університети є популярними серед студентів, оскільки надають можливість вступу на перший курс без додаткового року підготовки, відразу після закінчення української школи.

Також навчальні заклади не вимагають складати тести SAT чи ACT, надають знижку студентам, які склали профільні іспити SAT, ACT чи мають високий бал в атестаті або дипломі бакалавра.

Учасники семінару зможуть дізнатись про умови проживання студентів на кампусі, можливості проходження стажування під час навчання і університету та отримання дозволу на працевлаштування після закінчення навчання.

Зустріч з професіоналами допоможе визначитись з вибором університету та напрямом підготовки, подати заяву на вступ та пройти співбесіду на отримання стипендії або знижки на навчання. Кваліфіковані спеціалісти нададуть відповіді на запитання стосовно отримання студентських віз, підготовки документів на зарахування до університету та проходження співбесіди на отримання стипендії.

Студенти, які відвідають семінар та принесуть з собою виписки оцінок за останній рік, та копію паспорту, матимуть змогу пройти попередню співбесіду та отримати сертифікат на знижку на навчання. Випускники 11-х класів, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, зможуть почати навчання в одному з університетів без додаткового року підготовки та отримати додаткову знижку на навчання.

Розклад семінарів:

  • Львів - 5 квітня, готель «Асторія», вул. Городоцька, 15;
  • Одеса - 6 квітня, Дивергент ХАБ, вул. Троїцька, 33А;
  • Київ - 7 квітня, HUB 4.0, Ярославський провулок 1/3.

Додаткову інформацію щодо участі в семінарі можна отримати за телефонами: (044) 228-93-01, (068) 594-44-05 або написавши на адресу info.edusteps@gmail.com.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
28.03.2017