Елітні ВНЗ США: експрес-вступ і стипендії
PR

Можливості вступу, отримання стипендій і стажування у Вашингтоні та Нью-Йорку

Елітні ВНЗ США: експрес-вступ і стипендії

Що б ви сказали про унікальну можливість навчання в American University, де навчаються члени королівських сімей, де виступали зі своїми промовами такі лідери, як Джон Ф. Кеннеді, Барак Обама, Ангела Меркель, Білл Гейтс, де студенти проходять стажування в офісах конгресменів, де по сусідству розташований Білий дім і куди вас можуть зарахувати всього за 24 години? Або ж про навчання в Нью-Йорку, у 45 хвилинах їзди від Манхеттена в одному з найбезпечніших університетів США Adelphi University з можливістю отримання стипендії в розмірі 60–68 тисяч доларів і проходженням розширеного стажування в цьому місті, спеціально орієнтованому на успішне працевлаштування ?

Можливість вступу на перший курс цих університетів без додаткового року підготовки надає освітня корпорація Shorelight Education (США).

Вступ через Shorelight Education  дасть студенту навички, яких йому бракує після закінчення української школи: уміння написати есе, уміння самопрезентації та деякі інші. Усе це українці здобувають під час навчання на першому курсі, щоби зрівнятися з американськими студентами й відчувати себе впевнено й рівноправно на кампусі.

Утім, завдання Shorelight Education – не тільки в полегшенні тривалої процедури вступу у кращі американські університети і скорочення її до 24-х годин, а і сприяння при отриманні стипендій, інтеграція студента в університетську спільноту, успішне завершення навчання та проходження стажування, спрямованого на престижне працевлаштування.

Раніше ми вже писали про Shorelight Education та її університети у США. До Shorelight Education недавно приєднались такі престижні вузи як American University (Вашингтон) та Adelphi University (Нью-Йорк), про які ми розповімо сьогодні.

American University

«Вступаючи в American University через Shorelight Education, українські абітурієнти звільняються від багатомісячної процедури вступу (що передбачає написання есе, здачу ряду складних і не завжди виправданих іспитів, а також інші формальності), зараховуються в університет за 24 години на підставі всього 4-х документів – паспорта, аплікаційної форми, виписки про успішність і підтвердження рівня англійської мови (результати тесту IELTS чи TOEFL)», – розповідає регіональний директор Shorelight Education Майкл Лоусон (Michael Lawson).

При цьому American University, який посідає в рейтингу університетів США 72-е місце й готує політичну еліту наймогутнішої у світі країни, аж ніяк не відчуває нестачі у студентах. Спрощений режим українцям надається спеціально для того, щоби збагатити студентське співтовариство інтернаціональним досвідом представників різних країн і культур.

American University найкраще підійде абітурієнтам, які хочуть працювати в уряді або вивчати політику, міжнародні відносини, працювати в європейських політичних структурах, зв'язати свою майбутню кар'єру з політичною або управлінською діяльністю.

«Коли батьки кажуть, що хочуть, щоб діти змогли чогось досягти в житті, вийти на вищий рівень, їм завжди рекомендують саме American University. Тому що він дає й колосально значущі зв'язки, і знання, і протоптану стежку, якою можна йти далі», – підкреслює Майкл Лоусон.

Потужна база університету пропонує напрацьовані зв'язки з політичними та громадськими організаціями, участь у програмі «Semester on the Hill», яка являє собою стажування в офісі конгресмена й дає погляд зсередини на політичну кухню.

Багато політичних діячів світового рівня проводять в American University презентації й відвідують кампус, оскільки він розташований всього в десяти хвилинах від Білого Дому, а також тому, що це спеціалізований елітний університет політичної спрямованості.

Здібним студентам American University пропонує стипендію для часткового покриття вартості навчання на першому курсі в розмірі до 15000 доларів США.

Adelphi University

Приватний університет Adelphi University знаходиться в передмісті Нью-Йорка Гарден-Сіті, на острові Лонг-Айленд, у 45-ти хвилинах їзди від Манхеттена. Заснований у 1863 р році, Adelphi University в рейтингу топових коледжів The Princeton Review був названий «Кращим коледжем Північно-Східного регіону у 2014 році», а за версією US News and World Report визнаний кращим вузом свого напрямку серед 1600 навчальних закладів і увійшов у 10 % кращих у США.

Завдяки своєму розташуванню цей університет має подвійну перевагу. По-перше, він знаходиться в безпечній заміській місцевості та входить у ТОП-20 найбільш безпечних ВНЗ США.

По-друге, усього 45 хвилин їзди на поїзді до Пенн-Стейшн у центрі Манхеттена дає можливість зручної інтеграції в соціальне, професійне, культурне та бізнес-середовище Нью-Йорка – найбільшого міста США.

Крім того, Adelphi University має величезний кампус площею 30 гектарів, який уважається національним дендрарієм і навряд чи вмістився б на Манхеттені.

«При своїх величезних розмірах університет навчає всього 8000 студентів, що робить його елітним навчальним закладом, де кожний студент користується підвищеною увагою педагогічного персоналу. Викладачі знають по імені всіх студентів, які оточені увагою, безпечною, красивою й надихаючою обстановкою», – каже Майкл Лоусон.

Adelphi University запрошує студентів, які хочуть вивчати бізнес або мистецтво, що дуже доречно, адже Нью-Йорк відомий як найбільший бізнес і культурний центр Америки й надає хороші перспективи працевлаштування в цих сферах.

Adelphi University пропонує спільні бакалаврські програми з іншими престижними університетами, з Колумбійським університетом включно, який входить у першу двадцятку ВНЗ США.

Щоб скористатися спільною з Колумбійським університетом програмою, необхідно провчитися три роки на бакалаврській програмі Adelphi University і перейти на 4-й рік навчання в Колумбійський університет. Таким чином, випускник крім диплому Adelphi University отримує й диплом Колумбійського університету. Спільні програми передбачені й на рівні магістратури.

Крім профільних напрямків, таких як бізнес і мистецтво, Adelphi University пропонує спільні програми з іншими престижними університетами в галузі інженерії, медицини та стоматології.

Adelphi University дійсно зацікавлений у студентах з України, і тому для цього університету реально все, що було сказано про 24-годинну процедуру зарахування на прикладі American University.

Крім того, Adelphi University пропонує здібним українським студентам стипендію в розмірі 53 % від вартості навчання, що становить від 60000 до 68000 тисяч доларів США (а в ряді випадків і більше) на всі чотири роки навчання. Студент отримує цю стипендію вже при подачі документів і знає, що чотири роки він буде отримувати гідну суму для покриття витрат на навчання.

Стажування та працевлаштування

Крім перерахованих переваг Shorelight Education пропонує українським студентам розширене стажування American University та Adelphi University, спрямоване на успішне працевлаштування.

Після завершення навчання випускник може подати заявку на Optional Practical Training (ОРТ), яка являє собою роботу у США за спеціальністю після здобуття диплома й може тривати до трьох років, не вимагаючи оформлення окремої візи.

Крім стажування після завершення навчання існує поєднана з навчанням практика – Curriculum Practical Training (3, 6, 12 місяців). Це обов'язкове стажування, яке проходить у престижних компаніях зі списку Fortune Top-500.

Корпорація «Shorelight Education» недавно запустила ще одну абсолютно безкоштовну 4-семестрову програму сприяння працевлаштуванню – Career Accelerator Program, яка триває два перших роки одночасно з навчанням. Після цього студент учиться ще два роки на бакалавраті й переходить на оплачувану роботу за фахом – ОРТ.

Програма сприяння працевлаштуванню Career Accelerator Program гарантує студентам стажування до шести місяців з тією метою, щоб вони отримали роботу за фахом в американській або світової компанії. Адже університети Shorelight Education мають великі зв'язки в різних міжнародних і американських компаніях зі списку Fortune Top-500.

На кампусах університетів, які входять до Shorelight Education, наявні спеціальні підрозділи для встановлення й підтримання партнерських відносин із престижними роботодавцями з питань стажування та працевлаштування. Адже, згідно з даними US News and World Report, 60 % компаній віддають перевагу випускникам, які набули досвід роботи під час проходження стажування.

Головне, щоби студент успішно завершив навчання та був готовий до працевлаштування

«Головне завдання Shorelight Education – не тільки спростити подачу документів і зарахувати студента на перший курс, а зробити все, щоб він інтегрувався у студентське співтовариство й успішно закінчив усі чотири курси. Для цього ми робимо все можливе: пропонуємо програми 24-годинної підтримки на випадок будь-яких труднощів, виділяємо помічника студента на кампусі, організуємо стажування та багато іншого, щоби студент досяг своїх цілей у навчанні та працевлаштуванні», – підкреслив Майкл Лоусон.

В Україні інтереси Shorelight Education представляє освітня група «ДонСтрим», яка може надати всю інформацію про навчання в American University та Adelphi University за телефонами: (044) 496-09-48, (095) 330-27-77.

Дізнатись більше

Освіта.ua
02.06.2016