Семінар: освіта у США, можливості та перспективи
PR

EDUSTEPS запрошує взяти участь у семінарі "Вища освіта у США, можливості та перспективи"

Семінар: освіта у США, можливості та перспективи

Освітня компанія EDUSTEPS запрошує школярів, випускників середніх шкіл України та їх батьків, взяти участь у безкоштовному семінарі «Вища освіта у США, можливості та перспективи для випускників шкіл», який відбудеться 22 березня у Києві та 27 березня у Львові.

Система вищої освіти в США вважається одною з найкращих в світі. Практична направленість спеціальностей, стабільне фінансування освіти урядом дає можливість американським університетам сьогодні посідати найвищі сходинки у всесвітньому рейтингу. Щороку тисячі студентів з України вибирають саме цю країну завдяки високому рівню викладання, гнучких програм навчання, можливості працювати під час навчання та перспективам отримання роботи після отримання диплому.

Але як вибрати програму навчання, спеціальність та університет серед величезного списку пропозицій? Як підготуватися до вступу в американський університет? Як заощадити кошти на навчанні в США, адже воно вважається одним з найдорожчих в світі?

Семінар, який буде проведений за участю провідних вищих навчальних закладів США надасть можливість випускникам шкіл розібратися у складній системі вищої освіти Сполучених Штатів. Фахівці нададуть практичні та перевірені рекомендації щодо вибору навчального закладу, спеціальності та підготовки пакету документів на зарахування. Також, у ході семінару, спеціалісти компанії EDUSTEPS розкажуть про основні помилки студентів в процесі підбору навчального закладу та розкажуть як отримати студентську візу.

Особливо корисним буде семінар для тих студентів, які планують розпочати навчання в американському університеті уже з вересня 2016 року. Абітурієнти матимуть змогу пройти індивідуально консультацію з представником американських університетів та подати заяву на отримання стипендії до університету Adelphi University.

Також в рамках семінару відбудеться зустріч студентів з представником 7 американських університетів, Мілою Листопад. Самі ці навчальні заклади вперше розробили універсальну програму вступу іноземних абітурієнтів. Ця система дає можливість студентам розпочати навчання відразу на першому курсі університету за обраною спеціальністю, без додаткового року підготовки.

«Наші випускники сьогодні працюють більш ніж в 127 компаніях: Disney, Ubisoft, BioWare, Sony, Zynga, Google, YouTube та інші. Зокрема, вони працювали над такими знаменитими іграми, як Angry Birds, Call of Duty, Battlefield 4, Diablo і т.д. Ще у нас є спільні проекти з NASA в області астронавтики і робототехніки, а також безліч інших цікавих програм для стажистів. Але що ще більш важливо для українських студентів зокрема - ми даємо успішним випускникам в області STEM (наука, технології, програмування, математика) робочу візу на 27 місяців в США. Щоб вони могли знайти роботу і залишитися в Америці», - зазначає представниця зазначених американських університетів Міла Листопад.

Участь у семінарі безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Семінар у Львові

27 березня, 14:00 – 18:00
Готель Жорж, площа Міцкевича 1
РЕЄСТРАЦІЯ

Семінар у Києві

22 березня, 19:00 – 21:00
БЦ Палладіум Сіті, вул. Антоновича (Горького) 172, оф. 817 (8 поверх)
РЕЄСТРАЦІЯ

Освіта.ua
14.03.2016