International Summer School – навчання влітку у США
PR

Освітня програма з мовною практикою для студентів 1-5 курсів українських вишів та аспірантів

International Summer School – навчання влітку у США

Незабутнє літо – ваша давня мрія? Разом з IBS Education відпочинок у стилі американських фільмів стає абсолютно реальним!

International Summer School 2015 – програма вашого незабутнього літа: подорож до Голлівуду, ніч у Вегасі та цілий день у Діснейленді – ось невеликий перелік того, що ви можете отримати, взявши участь у International Summer School 2015.

Але на одних лише розвагах це не закінчується: корисні лекції від майстрів та спеціалістів – практиків таких галузей, як: фінанси, маркетинг, HR, міжнародна торгівля; ІТ-технології. Вам буде надана унікальна можливість відвідати всесвітньовідомі інноваційні компанії, та на власні очі побачити, як функціонує цей великий механізм зсередини.

Американська мрія стане ближче на 14 днів! Єдине на що вам не вистачить часу – так це на сумування! Адже в насичених розважальних заходах заплановано багато несподіваних зустрічей, а навчальна програма – не лише додатковий шанс для мовної практики, але ще й нагода стати частиною різнопланової культури та економіки Південної Каліфорнії й США.

Для того, аби підвищити комфорт під час відпочинку, вам підготувлені зручні умови проживання, а саме: розташований у мальовничому містечку університетський гуртожиток, де є все необхідне для комфортного перебування: двомісні номери, великий хол, їдальня, а для тих, хто від навчання не може відірватися ні на хвилину – завжди відкриті бібліотеки університету.

Окрім того, у будь-який час можна відпочити від нон-стоп графіку, скориставшись відкритим басейном університету, чи замінити розумове навантаження на фізичне, погравши на тенісному корті, або ж приділити час спілкуванню з друзями та батьками за допомогою Skype, адже Wi-Fi у комп’ютерному центрі безкоштовний.

Освітня програма розрахована на студентів 1-5 курсів та аспірантів, тож не втрачайте можливості. Літо у Сполучених Штатах розплановано саме для Вас. З детальною інформацією та умовами участі у International Summer School 2015 можна ознайомитись за посиланням: http://ibs-edu.com.ua/california/.

Освіта.ua
27.04.2015