Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США В Одесі відбудуться Дні американської освіти
В Одесі відбудуться Дні американської освіти

Відвідувачі отримають інформацію про академічні та дослідницькі можливості в США для іноземців

В Одесі відбудуться Дні американської освіти

Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні запрошує відвідати Дні американської культури і освіти, що відбудуться в Одесі з 28 по 30 квітня 2014 року.

У рамках проекту заплановано проведення семінару: "Освіта у США. Академічні та дослідницькі можливості для іноземців", що відбудеться 28 квітня з 10-00 до 14-00 на базі Одеського національного економічного університету (м. Одеса, вул. Прєображенська, 8, Мала актова зала).

В ході семінару заплановано наступні презентації:

  • система вищої освіти у США, у тому числі, рейтинги, акредитація та типи вищих навчальних закладів, фінансування освіти, критерії відбору студентів;
  • можливості навчання та стажування для українців у США: програми обмінів, спонсоровані Урядом США, та індивідуальні можливості;
  • чим університети можуть посприяти студентам, аспірантам та викладачам, які хотіли б навчатися та стажуватися у США (інформація стосовно написання рекомендаційних листів, проектів тощо).

Повідомити про участь у семінарі та отримати додаткову інформацію можна у фахівця з питань освіти Посольства США Віри Терновської за телефоном: 044-521-52-73, 050-442-09-66 або електронною поштою: ternovskavv@state.gov.

Освіта.ua
24.04.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!