Фулбрайт-STEP профінансує освіту українців у США

Здобувачі стипендії обиратимуться на конкурсній основі. Програма профінансує навчання 10-ти студентів

Фулбрайт-STEP профінансує освіту українців у США

1 листопада у Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія підписання Міністром освіти і науки Дмитром Табачником та Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом Меморандуму про запровадження Освітньої програми ім. Фулбрайта в галузі науки і техніки. Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.

Нова програма "Фулбрайт-STEP" повністю профінансує навчання 10-ти українських студентів-старшокурсників в університетах США.

Галузі спеціалізації програми: точні науки, техніка та математика. Здобувачі стипендії програми "Фулбрайт-STEP" обиратимуться на конкурсній основі за відкритою і прозорою процедурою, що складатиметься з подання письмової заявки та проведення співбесіди двонаціональною комісією експертів. Відбір університетів для учасників здійснюватиметься системою програми ім. Фулбрайта за погодженням Міністерства освіти і науки.

Ця програма академічного обміну є першою, яка спільно фінансується американським та українським урядами.

У рамках підписання Меморандуму відбулася двостороння зустріч, під час якої були розглянуті питання подальшої співпраці Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні в галузі освіти.

"Ми спробуємо разом знайти покрокову карту чи план дій вирішення тих питань, які викликають найбільшу зацікавленість з боку Посольства США", – зазначив Дмитро Табачник.

Також міністр підкреслив, що співпраця України і Сполучених Штатів Америки в галузі освіти і науки має позитивну історію.

Освіта.ua
02.11.2013