Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Фулбрайт-STEP профінансує освіту українців у США
Фулбрайт-STEP профінансує освіту українців у США

Здобувачі стипендії обиратимуться на конкурсній основі. Програма профінансує навчання 10-ти студентів

Фулбрайт-STEP профінансує освіту українців у США

1 листопада у Міністерстві освіти і науки України відбулася церемонія підписання Міністром освіти і науки Дмитром Табачником та Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Джеффрі Р. Пайєттом Меморандуму про запровадження Освітньої програми ім. Фулбрайта в галузі науки і техніки. Про це повідомляє прес-служба освітнього відомства.

Нова програма "Фулбрайт-STEP" повністю профінансує навчання 10-ти українських студентів-старшокурсників в університетах США.

Галузі спеціалізації програми: точні науки, техніка та математика. Здобувачі стипендії програми "Фулбрайт-STEP" обиратимуться на конкурсній основі за відкритою і прозорою процедурою, що складатиметься з подання письмової заявки та проведення співбесіди двонаціональною комісією експертів. Відбір університетів для учасників здійснюватиметься системою програми ім. Фулбрайта за погодженням Міністерства освіти і науки.

Ця програма академічного обміну є першою, яка спільно фінансується американським та українським урядами.

У рамках підписання Меморандуму відбулася двостороння зустріч, під час якої були розглянуті питання подальшої співпраці Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні в галузі освіти.

"Ми спробуємо разом знайти покрокову карту чи план дій вирішення тих питань, які викликають найбільшу зацікавленість з боку Посольства США", – зазначив Дмитро Табачник.

Також міністр підкреслив, що співпраця України і Сполучених Штатів Америки в галузі освіти і науки має позитивну історію.

Освіта.ua
02.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!