Освітні програми New York Film Academy

Кіноакадемія New York Film Academy (NYFA) надає якісну освіту в сфері кіновиробництва, доступну всім бажаючим

Освітні програми New York Film Academy

New York Film Academy була заснована в 1992 році. Академія акредитована Національною Асоціацією Шкіл Мистецтв і Дизайну (NASAD) і ліцензована Нью-Йоркським Департаментом Освіти.

Кіноакадемія пропонує великий вибір програм, як короткі курси тривалістю від 1 до 8 тижнів для будь-якої вікової категорії, так і програми отримання диплома бакалавра та магістра образотворчих мистецтв.

Кампуси академії розташовані в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі (Студія Юніверсал), Кембриджі (Гарвардський університет), Студії Дісней у Флориді, а також у Парижі та Флоренції.

В NYFA ретельно ставляться до підбору викладацького складу. Викладачі Академії - висококваліфіковані професіонали у своїй справі, випускники найпрестижніших університетів і коледжів США, таких як Нью-Йоркський Університет, Колумбійський університет, Університет Південної Каліфорнії, Американський кіноінститут, Гарвард, Єльський університет, Стенфорд і Прінстон.

Головним принципом навчання є практичний підхід. Колектив Кіноакадемії впевнений, що найкращим і найефективнішим способом вивчення обраної справи є максимальне занурення в робочу атмосферу та практичне застосування свого творчого потенціалу. Студенти з перших днів беруть участь у процесі створення фільму та відчувають себе не просто учнями, а творцями.

Крім цього, щоб забезпечити мобільність своїх студентів, академія підтримує свої міжнародні центри по всьому світу. Завдяки цим центрам учасники короткострокових курсів мають багатий вибір місць навчання: Квінсленд (Австралія), Флоренція (Італія), Париж (Франція), Пекін, Шанхай (Китай), Кіото (Японія), Гарвардський університет і Disney Studios, Флорида (США), Мумбай (Індія).

Навчання на короткотермінових курсах проводиться дуже інтенсивно, оскільки завдання програми - викласти всю необхідну практичну інформацію, розраховану на вивчення протягом року, за кілька тижнів.

Отримати більш детальну інформацію про програми New York Film Academy можна в менеджерів освітньої компанії STUDY.UA за тел.: (044) 500-03-20.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
07.05.2012