Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Освітні програми New York Film Academy
Освітні програми New York Film Academy

Кіноакадемія New York Film Academy (NYFA) надає якісну освіту в сфері кіновиробництва, доступну всім бажаючим

Освітні програми New York Film Academy

New York Film Academy була заснована в 1992 році. Академія акредитована Національною Асоціацією Шкіл Мистецтв і Дизайну (NASAD) і ліцензована Нью-Йоркським Департаментом Освіти.

Кіноакадемія пропонує великий вибір програм, як короткі курси тривалістю від 1 до 8 тижнів для будь-якої вікової категорії, так і програми отримання диплома бакалавра та магістра образотворчих мистецтв.

Кампуси академії розташовані в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі (Студія Юніверсал), Кембриджі (Гарвардський університет), Студії Дісней у Флориді, а також у Парижі та Флоренції.

В NYFA ретельно ставляться до підбору викладацького складу. Викладачі Академії - висококваліфіковані професіонали у своїй справі, випускники найпрестижніших університетів і коледжів США, таких як Нью-Йоркський Університет, Колумбійський університет, Університет Південної Каліфорнії, Американський кіноінститут, Гарвард, Єльський університет, Стенфорд і Прінстон.

Головним принципом навчання є практичний підхід. Колектив Кіноакадемії впевнений, що найкращим і найефективнішим способом вивчення обраної справи є максимальне занурення в робочу атмосферу та практичне застосування свого творчого потенціалу. Студенти з перших днів беруть участь у процесі створення фільму та відчувають себе не просто учнями, а творцями.

Крім цього, щоб забезпечити мобільність своїх студентів, академія підтримує свої міжнародні центри по всьому світу. Завдяки цим центрам учасники короткострокових курсів мають багатий вибір місць навчання: Квінсленд (Австралія), Флоренція (Італія), Париж (Франція), Пекін, Шанхай (Китай), Кіото (Японія), Гарвардський університет і Disney Studios, Флорида (США), Мумбай (Індія).

Навчання на короткотермінових курсах проводиться дуже інтенсивно, оскільки завдання програми - викласти всю необхідну практичну інформацію, розраховану на вивчення протягом року, за кілька тижнів.

Отримати більш детальну інформацію про програми New York Film Academy можна в менеджерів освітньої компанії STUDY.UA за тел.: (044) 500-03-20.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
07.05.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!