Стипендія від Oregon State University (США)

Oregon State University оголошує конкурс на отримання стипендії, що покриває витрати на проживання та харчування під час навчання протягом одного семестру

Стипендія від Oregon State University (США)

Розмір стипендії становить 4464 USD. Ця сума еквівалентна вартості проживання в студентській резиденції та харчування протягом одного семестру. Стипендія не передбачає повного або часткового покриття вартості навчання в Oregon State University.

На здобуття стипендії можуть претендувати кандидати, які до 30 березня 2012 надішлють заявку на вступ з повним пакетом документів.

У разі якщо до 30-го березня абітурієнт не зможе підготувати повний пакет документів для зарахування (наприклад, якщо в абітурієнта ще не буде атестата, диплома, сертифіката IELTS чи TOEFL), Oregon State University надає можливість умовного зарахування. Це гарантує зарахування, коли документ, якого бракує, буде надано.

У тому випадку, якщо заявок буде декілька, Oregon State University самостійно вибере одного переможця, ґрунтуючись на розгляді оцінок абітурієнта та есе (мотиваційного листа).

Стипендія надається тільки тим студентам, які планують почати навчання в Oregon State University у вересні 2012 року.

Детальніше про пропозицію Oregon State University можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Довідка: Oregon State University був заснований в 1868 році. Зараз тут навчаються більше 20 000 студентів із США та інших країн. Університет пропонує понад 200 бакалаврських програм і близько 80 магістерських курсів. У Oregon State University також пропонуються програми підготовки до вступу на бакалаврські та магістерські курси, мовні курси.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
15.03.2012