Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація University of California, Irvine (США) в Києві
Презентація University of California, Irvine (США) в Києві

26 лютого в Києві відбудеться презентація програм навчання University of California, Irvine (США). Презентацію проведе представник університету Денис Дейвіз

Презентація University of California, Irvine (США) в Києві

Вперше в Україні University of California, Irvine (UCI) представить свої підготовчі програми "International Preparation Programs", успішне закінчення яких гарантує зарахування в один з найпрестижніших університетів США - University of California.

Міжнародні підготовчі програми UCI - унікальна можливість для майбутніх студентів з України підготуватися і гарантовано вступити до University of California.

Презентацію University of California, Irvine проведе представник навчального закладу Денис Дейвіз (Denise Davis).

Під час проведення презентації учасники зможуть дізнатися про систему освіти в США та її особливості в порівнянні з іншими країнами, програми навчання в University of California, терміни оформлення заявок для вступу до UCI, а також про можливості працевлаштування під час навчання в університеті та після його закінчення .

Після закінчення презентації всі учасники зможуть поставити питання представнику університету, а також записатися на безкоштовну індивідуальну консультацію.

Презентація University of California, Irvine відбудеться 26 лютого, під час проведення міжнародної освітньої виставки University Preparation and Placement Fair - 2012, за адресою: м. Київ, вул. Сагайдачного, 15, готель "Рів'єра". Початок презентації - 15.00. Участь у заході безкоштовна.

Детальну інформацію про виставку та презентації University of California, Irvine можна отримати за телефоном: (044) 499-66-54, або по e-mail: info@etravel.com.ua.

Освіта.ua
22.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!