Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Триває конкурсний відбір Програми академічних обмінів імені Фулбрайта
Триває конкурсний відбір Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта в Україні продовжує прийом заявок на гранти та стипендії для науковців, викладачів та випускників вузів України

Триває конкурсний відбір Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою та найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки

Створена з ідеєю взаємодії та взаєморозуміння й уґрунтована на пізнанні та повазі до розмаїтого світу, вона успішно діє нині у 155 країнах світу.

За час існування програми в Україні з 1992 року понад 750 українців навчались, стажувались та проводили дослідження в США за стипендіями та грантами наданими програмою.

У свою чергу, більше 400 американців викладали в українських вищих навчальних закладах й займались науковою діяльністю в Україні.

У 2012 році Програма імені Фулбрайта в Україні пропонує наступні гранти, стипендії та програми для науковців, викладачів та випускників вузів України:

Гранти для молодих науковців на проведення досліджень в університетах США (Fulbright Faculty Development Program) дають можливість проведення дослідження в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 35 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту). Документи приймаються до 31 березня.

Стипендії для навчання на магістерському рівні в університетах США (Fulbright Graduate Student Program) дають можливість навчатися в американських університетах від одного до двох років для здобуття ступеня магістра. У конкурсі  можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати диплом бакалавра, спеціаліста або магістра на час призначення стипендії. Документи приймаються до 16 травня.

Стипендії для навчання в аспірантурі в університетах США (International Fulbright Science and Technology Ph.D. Program) - це можливість навчатися у провідних американських університетах на рівні аспірантури протягом трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії. Документи приймаються до 16 травня.

Запитання щодо участі у програмі можна надсилати на електронну адресу: ibarysh@fulbright.com.ua або fulbright.barysh@gmail.com.

Більш детальна інформація на сайті програми за посиланням www.fulbright.org.ua

Хочете дізнаватись більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
30.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!