Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Розпочався прийом на програми з кіновиробництва в New York Film Academy
Розпочався прийом на програми з кіновиробництва в New York Film Academy

У New York Film Academy розпочався набір студентів на магістерські та інтенсивні короткострокові програми у сфері кіновиробництва на 2012 рік

Розпочався прийом на програми з кіновиробництва в New York Film Academy

Навчальний заклад New York Film Academy було засновано в 1992 році. На сьогодні до складу New York Film Academy входять три кампуси: New York City, Universal Studio Hollywood, Abu Dhabi. Станом на 2009 рік у школі здобували освіту 6 тисяч студентів.

Навчальний заклад пропонує підготовку за напрямами: акторська майстерність, режисура, написання сценаріїв, дизайн, операторська робота тощо. Викладачі академії - всесвітньо відомі актори, режисери та продюсери.

В академії пропонується навчання на інтенсивних курсах за такими спеціальностями: актор кіно, режисер монтажу, цифрова журналістика і 3D анімація.

Тривалість інтенсивних програм - від 1 місяця до 1 року, відповідно до обраної спеціальності. Вартість навчання - від 3 650 доларів США в залежності від обраної програми.

Академія також надає можливість отримати диплом магістра на таких спеціальностях: кінорежисура та режисура цифрового кіно, актор кіно, продюсер кіно і телебачення, режисер монтажу. Тривалість навчання на магістерських програмах - 2-2,5 роки.

За більш докладною інформацією про навчання в New York Film Academy звертайтеся в агенцію академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед’юкейшен за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
16.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!