Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Програма студентського обміну в США на 2012-2013 роки
Програма студентського обміну в США на 2012-2013 роки

Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США оголошує про початок прийому заявок на участь у програмі обміну для студентів вузів Global Undergraduate Exchange Program (Global UGRAD)

Програма студентського обміну в США на 2012-2013 роки

У конкурсі можуть взяти участь студенти першого, другого, третього та четвертого курсів українських вищих навчальних закладів у віці від 18 до 24 років. Студенти перших курсів протягом одного академічного року навчатимуться у дворічних коледжах США та проживатимуть у гуртожитках або у родинах. Усі інші студенти навчатимуться протягом одного року у чотирирічних коледжах США та проживатимуть у гуртожитках.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які наразі перебувають в США в рамках академічних або дослідницьких програм.

Навчання у США розпочнеться восени 2012 року. По закінченню навчання студент має повернутися на батьківщину.

Ця програма повністю фінансується і передбачає візову підтримку (J-1), оплату подорожі від міста проживання учасника програми до відповідного навчального закладу у США і назад, страхування на випадок хвороби або нещасного випадку, а також оплату навчання, студентських внесків, проживання, харчування та підручників.

Для участі у програмі студент має підготувати комплект документів: копію атестату про середню освіту, перекладену англійською мовою (тільки для студентів першого курсу), копію залікової книжки, внутрішній та закордонний паспорти.

Кінцевий термін прийому заявок – 22 грудня 2011 року. Більш детальну інформацію про програму обміну можна отримати на сайті  http://irex.org

Освіта.ua
07.12.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!