Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Гранти і стипендії від Програми імені Фулбрайта
Гранти і стипендії від Програми імені Фулбрайта

Програма імені Фулбрайта, яка сприяє науковому обміну між Україною та США, оголосила про щорічні конкурси для науковців, викладачів та випускників ВНЗ

Гранти і стипендії від Програми імені Фулбрайта

В рамках цієї програми, що діє в Україні з 1992 року, пропонуються гранти для молодих науковців на проведення досліджень в університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які ще не мають наукового ступеня, та молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту).

Програма також пропонує стипендії для навчання на магістерському рівні в університетах США від одного до двох років. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Не залишилося поза увагою Програми імені Фулбрайта і навчання в аспірантурі. З цією метою пропонуються стипендії для навчання у провідних американськими університетах впродовж трьох років з правом захисту наукового ступеня Ph.D. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Крім того Програма надає гранти для проведення наукових досліджень в університетах США на період від чотирьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук, дослідники без наукового ступеня, журналісти, діячі культури з досвідом роботи не менше 5 років.

Слід зазначити, що в рамках цієї Програми українські вищі навчальні заклади можуть запросити американських науковців на термін від двох до шести тижнів або від одного семестру до двох.

Програма імені Фулбрайта була заснована у 1946 році і діє у 155 країнах світу. За майже двадцять років існування Програми в Україні понад 750 українців навчались, стажувались, проводили дослідження в США. У свою чергу, більше 400 американців викладали в українських вишах й займались науковою працею.

Деталі на сайті www.fulbright.org.ua

Більше про навчання в США>>>

Osvita.ua
10.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!