Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація консультаційного центру мережі Education USA в Києві
Презентація консультаційного центру мережі Education USA в Києві

Консультативний центр мережі Education USA представить програми навчання у вищих навчальних заклади США під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація консультаційного центру мережі Education USA в Києві

Консультативний центр мережі Education USA у Києві спонсорується Урядом США за підтримки Посольства США в Україні та адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Центр надає точну, об'єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США.

Кожен бажаючий може безкоштовно користуватися ресурсами центру, щоб дізнатися про вступ до коледжів та університетів США; отримати інформацію про стандартизовані тести TOEFL, ACT, SAT, GRE, GMAT, а також про гранти та стипендії для навчання та досліджень в різних галузях науки.

Детальніше про консультативний центр мережі Education USA ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!