США спрощують візовий режим для студентів

Сполучені Штати оголосили про спрощення візового режиму для іноземних студентів

США спрощують візовий режим для студентів

Для залучення до країни найяскравіших і найталановитіших студентів Секретар національної безпеки Джанет Наполітано та Директор імміграційного і митного контролю Джон Мортон запустили програму Study in the States (Навчайтеся у Штатах).

Це ключова частина урядової програми, спрямованої на те, щоб зацікавити іноземних студентів у навчанні, подальшій роботі та відкритті бізнесу в США.

"Залучення кращих і найяскравіших іноземних талантів у наші коледжі та університети, є важливою частиною національної економіки, інноваційної політики, а також конкурентоспроможності США", - сказала Джанет Наполітано.

"Іноземні студенти та учасники програм обміну вносять неоціненний внесок у наше суспільство, а програма Study in the States є важливим кроком щодо розширення можливостей нового покоління іноземних підприємців у Америці", - додала вона.

Зараз у американських університетах, а також за програмами обміну та підготовки кадрів, проходять навчання понад 1,1 мільйона осіб без права імміграції.

     

У рамках нової ініціативи буде вивчена можливість зміни законодавства, розширено співпрацю між урядом та науковими колами, а також запрацює центральний інформаційний інтернет-центр Департаменту Національної Безпеки і його партнерів, що забезпечить теперішніх і майбутніх студентів свіжою інформацією про візові вимоги у спрощеному режимі.

"Програма Study in the States заохочує іноземних студентів, які шукають освітні можливості в США, щоб залишитися тут після навчання і застосувати свої нові знання у нас в країні", - сказав Джон Мортон.

"Ми прагнемо знайти баланс між відкритим і гостинним прийомом іноземних студентів, зберігаючи при цьому цілісність і безпеку нашого візового режиму. Ця програма є важливим кроком на шляху досягнення цієї мети", - додав він.

Є надія, що дана ініціатива буде спиратися і на інші нові програми для талановитих студентів з інших країн.

Раніше цього року, Департамент національної безпеки оголосив про те, що іноземні студенти, які отримали диплом у галузі науки, технологій, інженерії та математики отримують право залишитися в США за програмою Optional Practical Training на строк до 29 місяців після закінчення навчального закладу.

Сайт програми Study in the States надає інтерактивну інформацію, що дозволяє абітурієнтам та студентам легко переміщатися етапами процесу отримання студентської візи. Сайт містить посилання на соціальні мережі, такі як Facebook і Twitter, де можна знайти візові вимоги для іноземних студентів, учасників програм обміну, а також представників академічної спільноти; блог з відео, оголошення, актуальні новини, вимоги, корисні поради та історії успіху.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
11.10.2011