Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація University of Michigan-Flint (США) в Києві
Презентація University of Michigan-Flint (США) в Києві

University of Michigan-Flint (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація University of Michigan-Flint (США) в Києві

University of Michigan-Flint (UM-Flint) - один з трьох вузів мережі університетів Мічигану. UM-Flint розташований в місті Флінт, на березі однойменної річки.

Вже більше 50 років університет підтримує високі стандарти якості викладання. University of Michigan-Flint надає можливість отримати диплом бакалавра на більш ніж 120 програмах, а також диплом магістра на більш ніж 45 програмах.

Курс англійської мови English Language Program (ELP) університету призначений для розвитку у студентів навичок читання, письма, аудіювання та говоріння для академічних цілей, розширення словникового запасу, вивчення граматики мови. Для студентів денного відділення заняття проводяться в обсязі 20 годин на тиждень.

Детальніше про університет University of Michigan-Flint та його програми навчання ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!