Презентація University of Michigan-Flint (США) в Києві

University of Michigan-Flint (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація University of Michigan-Flint (США) в Києві

University of Michigan-Flint (UM-Flint) - один з трьох вузів мережі університетів Мічигану. UM-Flint розташований в місті Флінт, на березі однойменної річки.

Вже більше 50 років університет підтримує високі стандарти якості викладання. University of Michigan-Flint надає можливість отримати диплом бакалавра на більш ніж 120 програмах, а також диплом магістра на більш ніж 45 програмах.

Курс англійської мови English Language Program (ELP) університету призначений для розвитку у студентів навичок читання, письма, аудіювання та говоріння для академічних цілей, розширення словникового запасу, вивчення граматики мови. Для студентів денного відділення заняття проводяться в обсязі 20 годин на тиждень.

Детальніше про університет University of Michigan-Flint та його програми навчання ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011