Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація Northwest College (США) в Києві
Презентація Northwest College (США) в Києві

Northwest College (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві

Презентація Northwest College (США) в Києві

Оцініть красу та гостинність справжнього американського Заходу. Northwest College є державним коледжем, він був заснований в 1946 році. Він розташований в Скелястих горах, в 90 хвилинах від Національного парку Йеллоустоун.

Коледж набув популярності завдяки високому рівню викладання, помірним цінам на навчання та індивідуальному підходу до кожного студента. Заняття в коледжі проводяться в невеликих групах, студентам-іноземцям надається допомога консультантів.

У Northwest College пропонуються більш 100 академічних та сертифікаційних програм.

Серед викладацького складу коледжу більше кандидатів наук, ніж в будь-якому звичайному американському дворічному коледжі.

Після навчання, випускники коледжу будуть готові скласти конкуренцію на ринку праці або вступити до кращих університетів США, розташованих в Каліфорнії, Нью-Йорку, Флориді, Арізоні, Техасі, Колорадо, Вашингтоні, на Гаваях, а також до вузів за кордоном - у Канаді та Великій Британії.

Докладніше про програми навчання в Northwest College (США) ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!