Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація College of Lake County (США) в Києві
Презентація College of Lake County (США) в Києві

College of Lake County (США) представить свої програми навчання під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться в Києві 17-19 листопада

Презентація College of Lake County (США) в Києві

Муніципальний дворічний коледж College of Lake County пропонує 50 програм для отримання диплома молодшого спеціаліста, а також можливість вступу до інших вищих навчальних закладів після закінчення коледжу.

Також, коледж пропонує інтенсивні курси англійської для студентів з різним рівнем володіння мовою. Заняття проводяться в невеликих групах - до 21 особи в групі.

Для вступу в College of Lake County не потрібні реєстраційні збори та результати іспиту TOEFL.

Найбільш популярні програми: бізнес-адміністрування, інженерна справа, економіка, міжнародні відносини, інформаційні системи, цифрові медіа та дизайн, криміналістика.

Коледж розташований в 72 кілометрах від Чикаго, третього за величиною міста США. На кампусі коледжу студенти можуть скористатися послугами численних сервісів - трансфер, надання житла, послуги наставника, іншими сервісами, що надаються новим студентам.

У випускників College of Lake County також є можливість вступити до таких вузів штату Іллінойс, як DePaul University, Lake Forest College, Loyola University, University of Chicago, Northwestern University та University of Illinois at Urbana-Champaign.

Студенти коледжу також вступали до вузів в інших штатах, таких як: Purdue University, San Diego State University, University of Michigan, University of Wisconsin-Madison, Michigan State University тощо.

Докладніше про програми навчання в College of Lake County ви зможете дізнатися під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
08.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!