Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація University of Nebraska-Lincoln (США)
Презентація University of Nebraska-Lincoln (США)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном-2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, University of Nebraska-Lincoln (США) представить свої програми

Презентація University of Nebraska-Lincoln (США)

University of Nebraska-Lincoln (UNL) пропонує навчання на підготовчих, бакалаврських та магістерських програмах.

Вуз був заснований в 1869 році. За версією видання U.S. News & World Report він увійшов до числа 50 найкращих державних дослідницьких університетів.

Університет пропонує навчання на 150 спеціальностях, а також на 20 підготовчих програмах та на більш ніж 100 магістерських програмах. У University of Nebraska-Lincoln можна отримати дипломи доктора наук, магістра та бакалавра.

У вузі навчаються 19383 студентів, з них іноземці - 1 685. У групі в середньому навчається 28 осіб.

Залежно від результатів навчання іноземні студенти вузу можуть отримати стипендію розміром до 44 тис. доларів США за чотири роки навчання. Щорічно University of Nebraska-Lincoln виділяє на стипендії понад 5,1 млн доларів США. При цьому 40% іноземних студентів отримують стипендію.

Серед програм ВНЗ також варта уваги інтенсивна програма вивчення англійської мови (Intensive English Program - IEP) - два восьмитижневі курси протягом осіннього та весняного семестрів, а також літні курси тривалістю 4 і 8 тижнів.

Заняття проводяться для студентів з різним рівнем володіння англійською мовою. Програма корисна студентам вузу тим, що вона допомагає поліпшити рівень володіння англійською мовою для успішного навчання в університеті. Навчання на програмі також дозволяє вступити на магістерські програми UNL без сертифікату TOEFL.

Лінкольн - місто, в якому проживають 250 тис. жителів. Незважаючи на те, що це невеличке містечко, Лінкольн може запропонувати все, що є у великому місті.

Детальніше про університет University of Nebraska-Lincoln та його програми навчання ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
04.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!