Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Вища професійно-технічна освіта в США
Вища професійно-технічна освіта в США

Американський коледж Seattle Community College запрошує українців закінчити дворічні курси з професійно-технічних спеціальностей із подальшим зарахуванням до університету Джона Хопкінса (JHU)

Вища професійно-технічна освіта в США

Ця можливість буде цікава тим абітурієнтам, які збираються отримувати фундаментальну освіту в США та вести науково-дослідну діяльність, але які не проходять в JHU на загальних підставах.

Університет Джонса Хопкінса - приватний дослідницький університет, який знаходиться в місті Балтимор, США. З ним пов'язана наукова та дослідницька діяльність 34 лауреатів Нобелівської премії.

В університеті навчаються близько 4400 студентів-представників 71 нації з 50 держав.

Seattle Community Colleges - це група дворічних громадських коледжів Сіетла. Освітня група була заснована в 1967 році. Щорічно коледж закінчують більше 51 тис. студентів, 3 тис. з яких - іноземці.

Крім професійно-технічних спеціальностей, коледж пропонує інтенсивні курси англійської мови, літні та короткострокові академічні програми.

Закінчивши дворічний курс навчання в громадському коледжі Сіетла, студенти можуть переводитися на третій курс університету Джона Хопкінса, або обрати навчання в бізнес-школі університету - Carey School of Business. Щорічно університет Джона Хопкінса приймає 200 трансферних студентів.

Більш детальну інформацію про трансферну програму американських вузів ви можете дізнатися в менеджерів освітнього агентства DEC education за тел: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
25.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!