Вища професійно-технічна освіта в США

Американський коледж Seattle Community College запрошує українців закінчити дворічні курси з професійно-технічних спеціальностей із подальшим зарахуванням до університету Джона Хопкінса (JHU)

Вища професійно-технічна освіта в США

Ця можливість буде цікава тим абітурієнтам, які збираються отримувати фундаментальну освіту в США та вести науково-дослідну діяльність, але які не проходять в JHU на загальних підставах.

Університет Джонса Хопкінса - приватний дослідницький університет, який знаходиться в місті Балтимор, США. З ним пов'язана наукова та дослідницька діяльність 34 лауреатів Нобелівської премії.

В університеті навчаються близько 4400 студентів-представників 71 нації з 50 держав.

Seattle Community Colleges - це група дворічних громадських коледжів Сіетла. Освітня група була заснована в 1967 році. Щорічно коледж закінчують більше 51 тис. студентів, 3 тис. з яких - іноземці.

Крім професійно-технічних спеціальностей, коледж пропонує інтенсивні курси англійської мови, літні та короткострокові академічні програми.

Закінчивши дворічний курс навчання в громадському коледжі Сіетла, студенти можуть переводитися на третій курс університету Джона Хопкінса, або обрати навчання в бізнес-школі університету - Carey School of Business. Щорічно університет Джона Хопкінса приймає 200 трансферних студентів.

Більш детальну інформацію про трансферну програму американських вузів ви можете дізнатися в менеджерів освітнього агентства DEC education за тел: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
25.08.2011