Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Отримайте другу вищу або бізнес-освіту в США
Отримайте другу вищу або бізнес-освіту в США

Американський вищий навчальний заклад City University оголосив про початок прийому заявок на бакалаврські програми і програму МВА

Отримайте другу вищу або бізнес-освіту в США

City University, розташований на околиці Сіетла, існує з 1973 року. На сьогоднішній день вуз випустив більше 45 тисяч фахівців у галузі бізнесу.

Університет пропонує підготовку за спеціальностями, затребуваними на ринку праці - менеджмент, бухгалтерія, програмування.

Щоб поступити на програму МВА у City University, не потрібно складати іспит GMAT або GRE. Крім цього, університет дозволяє вивчати ряд предметів по Інтернету. Таким чином, студент вчиться на денній формі 1-2 семестра, а інші предмети вивчає вдома онлайн.

Університет пишається своєю програмою MBA. Навчальний план побудований таким чином, що на програмі можуть навчатися не тільки студенти, які отримали свій перший диплом в сфері бізнесу, але й випускники будь-яких інших спеціальностей.

Студенти, які не володіють англійською мовою для навчання у вузах США, можуть взяти підготовчий мовний курс до початку академічного навчання. Навчання проходить в невеликих класах. Після закінчення курсів студенти можуть подавати документи на бакалаврські програми в цей університет або інший американський вуз.

Важливою перевагою є те, що навчання можна починати не тільки восени, але й у січні. У 2012 році навчання розпочнеться 3 січня, однак програма "орієнтації" (ознайомлення, соціалізації) починається в університеті 21 грудня.

1 листопада 2011 року - крайній термін подачі документів для тих, хто планує розпочати навчання з січня.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Освіта.ua
22.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!