Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Навчання на бакалаврських програмах у США
Навчання на бакалаврських програмах у США

University of Massachusetts пропонує іноземцям, які цього року планують вступ до американського вишу, навчання на бакалаврських програмах

Навчання на бакалаврських програмах у США

Тривалість бакалаврської програми становить 4 роки. Навчання ведеться на всіх трьох кампусах університету: в Бостоні; в Лоуеллі, містечку, яке знаходиться в годині їзди від Бостона, і Дартмуті, який знаходиться недалеко від Бостона та міста Провіденс, столиці сусіднього штату Род Айленд.

Для вступу на бакалаврську програму в University of Massachusetts абітурієнт має надати хороший шкільний атестат і результати тестування на знання англійської мови (TOEFL 196/525/69 або IELTS 5.5).

Вступникам пропонується ряд спеціальностей у різних сферах підготовки на вибір: бізнес, економіка, природничі науки, соціальні, гуманітарні та творчі дисципліни, інженерія, IT та інші.

Перший курс бакалаврату одночасно є підготовчим курсом, після якого студент автоматично переходить на другий курс навчання.

Зарахування на перший курс University of Massachusetts можливе за умови, якщо абітурієнт подасть документи не пізніше 15 липня, щоб почати навчання 31 серпня.

З усіх питань, що стосуються навчання в University of Massachusetts, звертайтеся до менеджерів освітнього агентства Students International за тел.: (044) 238-20-38.

Довідка: University of Massachusetts був заснований в 1863 році. Зараз тут здобувають освіту майже 67 000 студентів. У загальносвітовому рейтингу британської Thimes University of Massachusetts знаходиться в ТОП-200 найкращих університетів світу.

Освіта.ua
24.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!