Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Отримайте освіту в США
Отримайте освіту в США

Школа мистецтв Walnut Hill School for the Arts (США) оголошує про прийом студентів на академічні, спеціальні та літні програми, мовні курси

Отримайте освіту в США

Школа Walnut Hill заснована в 1893 році. Метою школи є виховання талановитих, успішних і мислячих молодих людей.

Walnut Hill - одна зі шкіл Америки з підготовки до вступу до університетів на театральні, художні, музичні і танцювальні спеціальності.

У школі викладаються як загальноосвітні дисципліни середньої школи, так і профільні предмети. Викладання всіх художніх дисциплін та загальноосвітніх предметів у школі ведеться англійською мовою.

Школа знаходиться в невеличкому тихому американському містечку Натік з населенням трохи більше тридцяти тисяч людей, недалеко від Бостона.

У школі одноразово навчається 300 студентів, у класах буває не більше 12 чоловік. Учні проживають в студентській резиденції.

Іноземні студенти можуть вступати на спеціальні програми (балет, музика, театральне мистецтво, образотворче мистецтво, письменницьку майстерність та видавництво), а також на академічні програми за спеціальностями: гуманітарні науки, математика, природничі науки, мови.

Також студентів віком від 10 до 17 років приймають на літні програми: танцювальні, театральні, письменницької майстерності, оперного співу (з навчанням в Італії).

На мовних курсах студенти 13-17 років можуть вивчати англійську мову як другу мову (English as a Second Language - ESL).

З усіх питань, які стосуються навчання в Walnut Hill School for the Arts, звертайтеся в освітнє агентство Istudy за телефонами: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
07.06.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!