Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Стипендії на програми підготовки при американських університетах
Стипендії на програми підготовки при американських університетах

Об'єднання освітніх центрів INTO анонсує стипендії від 1000 до 5000 доларів на академічні програми INTO в Державному університеті Орегона та Університеті Південної Флориди на 2011/12 навчальний рік

Стипендії на програми підготовки при американських університетах

Стипендія пропонується учням, які демонструють високі оцінки (у школі або вузі), а також мають високу мотивацію для продовження навчання в США.

Університет Південної Флориди пропонує стипендії на програму "Шлях до університету" (для вступу на бакалаврські програми) тривалістю 2-3 семестра за напрямками: загальний курс, бізнес, інженерні спеціальності, комп'ютери, точні науки, а також підготовчі програми для магістратури тривалістю 1-3 триместра за напрямками: бізнес, інженерні спеціальності, математика, наука про матеріали.

Початок програм - серпень 2011 року та січень 2012 року. Останній термін подачі документів для участі в конкурсі - 1 липня 2011 року.

Державний університет Орегона пропонує програму "Шлях до університету" тривалістю 2-3 триместра за напрямками: загальний курс, бізнес, інженерні спеціальності, точні науки.

Початок програми: серпень 2011 року, січень 2012, березень 2012 року. Останній день подачі документів - 15 липня 2011 року.

Для участі в конкурсі стипендій кандидати мають подати такі документи: реєстраційна форма, атестат/диплом бакалавра з виписками оцінок і перекладом на англійську мову, інші дипломи, сертифікати, результати тесту TOEFL/IELTS (або програми підготовки з англійської мови INTO), підтвердження фінансової спроможності студента (виписка з банку), супровідний лист.

Розмір стипендій - від 1000 до 5000 дол США (в залежності від університету, програми та рівня підготовки апліканта).

З усіх питань про навчання в університетах Орегона і Південної Флориди звертайтеся в освітнє агентство DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Довідка: Державний університет Орегона - найсильніший центр академічної освіти. Просторий кампус університету займає більше 400 акрів. Інноваційні підготовчі програми розроблені, щоб підготувати студентів до навчання на програмах бакалаврату та магістратури.

Університет Південної Флориди входить до списку провідних дослідницьких центрів США разом з такими відомими вузами, як Гарвард, Єль, Дартмут Коледж та ін. Це один з найбільших університетів країни (9-е місце в США за кількістю студентів) з фондом досліджень 400 млн. доларів на рік. Університет входить до 20-ки навчальних закладів США, що розвиваються найбільш динамічно.

Освіта.ua
24.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!