Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Вища освіта у Державному університеті Арканзасу (США)
Вища освіта у Державному університеті Арканзасу (США)

Спочатку це була регіональна сільськогосподарська школа виробничої підготовки, з 1918 року – коледж, а статус університету був наданий в 1967 р.

Вища освіта у Державному університеті Арканзасу (США)

Спочатку це була регіональна сільськогосподарська школа виробничої підготовки, з 1918 року – коледж, а статус університету був наданий в 1967 р.

Він розташований у місті Дженсборо – одному із самих безпечних міст США та найбільшому місті північно-східної частини штату Арканзас. Дженсборо - це центр промислового виробництва, сільського господарства, медицини, освіти та торгівлі, який швидко зростає та розвивається.

Університет пропонує якісну вищу освіту за помірну ціну в безпечному середовищі. В університеті навчається близько 12 тисяч студентів за 250 напрямками та спеціальностями. Невеликі групи (співвідношення студентів до викладачів 18:1) дають можливість індивідуального підходу до кожного студента.

Університет визнано громадським науково-дослідницьким центром на міжнародному рівні. Він має 21 акредитацію в різних освітніх та професійних організаціях.

В Державному університеті Арканзасу можна отримати ступені молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора. Університет включає в себе кілька факультетів (коледжів): коледж сільського господарства та технологій; коледж бізнесу; коледж комунікацій; коледж інжинірингу; коледж гуманітарних та соціальних наук; коледж природничих наук та математики.

Університет має свій кампус, де знаходяться аудиторії, комп’ютерні лабораторії, бібліотека, студентський центр здоров’я, їдальні. Іноземні студенти забезпечуються житлом в студентських гуртожитках.

Українські студенти можуть вступити до університету Арканзасу на програми бакалавріату чи магістратури.

Основною вимогою є знання англійської мови на рівні, необхідному для навчання в університеті. Студенти, які володіють англійською недостатньо, можуть розпочати з програми підготовки з англійської мови (English as a Second Language, ESL), яка пропонується університетом.

Успішне закінчення програми підготовки ESL дає можливість перейти на основну програму без додаткових тестів з англійської мови. Під час навчання на підготовчій програмі студенти мають доступ до всієї інфраструктури на одному рівні з академічними студентами та отримують досвід спілкування з американськими студентами.

За консультаціями щодо навчання у Державному університеті Арканзасу звертайтеся до освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99; (097) 493-93-05.

Освіта.ua
19.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!