Вища освіта у Державному університеті Арканзасу (США)

Спочатку це була регіональна сільськогосподарська школа виробничої підготовки, з 1918 року – коледж, а статус університету був наданий в 1967 р.

Вища освіта у Державному університеті Арканзасу (США)

Спочатку це була регіональна сільськогосподарська школа виробничої підготовки, з 1918 року – коледж, а статус університету був наданий в 1967 р.

Він розташований у місті Дженсборо – одному із самих безпечних міст США та найбільшому місті північно-східної частини штату Арканзас. Дженсборо - це центр промислового виробництва, сільського господарства, медицини, освіти та торгівлі, який швидко зростає та розвивається.

Університет пропонує якісну вищу освіту за помірну ціну в безпечному середовищі. В університеті навчається близько 12 тисяч студентів за 250 напрямками та спеціальностями. Невеликі групи (співвідношення студентів до викладачів 18:1) дають можливість індивідуального підходу до кожного студента.

Університет визнано громадським науково-дослідницьким центром на міжнародному рівні. Він має 21 акредитацію в різних освітніх та професійних організаціях.

В Державному університеті Арканзасу можна отримати ступені молодшого спеціаліста, бакалавра, магістра та доктора. Університет включає в себе кілька факультетів (коледжів): коледж сільського господарства та технологій; коледж бізнесу; коледж комунікацій; коледж інжинірингу; коледж гуманітарних та соціальних наук; коледж природничих наук та математики.

Університет має свій кампус, де знаходяться аудиторії, комп’ютерні лабораторії, бібліотека, студентський центр здоров’я, їдальні. Іноземні студенти забезпечуються житлом в студентських гуртожитках.

Українські студенти можуть вступити до університету Арканзасу на програми бакалавріату чи магістратури.

Основною вимогою є знання англійської мови на рівні, необхідному для навчання в університеті. Студенти, які володіють англійською недостатньо, можуть розпочати з програми підготовки з англійської мови (English as a Second Language, ESL), яка пропонується університетом.

Успішне закінчення програми підготовки ESL дає можливість перейти на основну програму без додаткових тестів з англійської мови. Під час навчання на підготовчій програмі студенти мають доступ до всієї інфраструктури на одному рівні з академічними студентами та отримують досвід спілкування з американськими студентами.

За консультаціями щодо навчання у Державному університеті Арканзасу звертайтеся до освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99; (097) 493-93-05.

Освіта.ua
19.05.2011