Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Презентація результатів досліджень учасників Програми імені Фулбрайта
Презентація результатів досліджень учасників Програми імені Фулбрайта

18-20 квітня 2011 року Програма імені Фулбрайта в Україні спільно з Національним університетом "Одеська юридична академія" проводить в Одесі семінар-презентацію результатів досліджень студентів – учасників Програми ім. Фулбрайта в 2010/11 навчальному році

Презентація результатів досліджень учасників Програми імені Фулбрайта

П’ятнадцятеро американських стипендіатів представлять студентам, аспірантам та викладачам одеських вишів свої наукові проекти й оприлюднять результати, яких вдалось досягти упродовж перебування в Україні у тісній співпраці з українськими дослідниками.

Учасники заходу візьмуть участь у розгляді таких значущих питань, як культурообмін та суспільна взаємодія, українська ідентичність у політико-економічному контексті, мовна політика в Україні, охорона здоров’я дітей в Україні.

Окрім того, американські аспіранти, студенти та гості дискутиватимуть про традиції української родини й їх вплив на виховання дітей, розвиток творчих здібностей дітей-сиріт, викладання англійською в українських ВНЗ.

Соціальна адаптація сімей військовослужбовців Східної України від 60-тих рр. і дотепер, політика соціальної інтеграції біженців в Україні, соціальне облаштування та інтеграція кримських татар у Криму також стануть темами обговорення протягом семінару.

У форматі невимушеної дискусії учасники події матимуть змогу обмінятися думками щодо теорії і практики здійснення президентської влади в Україні, енергобезпеки України та євроатлантичної спільноти.

Окрім того, семінар слугуватиме доброю нагодою довідатись про цілі й традиції Програми імені Фулбрайта, що відчутно увійшла в наукове й академічне сьогодення України.

Більше про навчання в США>>>

Громадський простір
15.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!