Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Вища освіта в США - University of South Florida (USF)
Вища освіта в США - University of South Florida (USF)

18 березня 2011 року в Освітньому агентстві DEC education відбулася презентація популярного американського університету University of South Florida (USF)

Вища освіта в США - University of South Florida (USF)

Університет входить в топ-100 університетів США за рейтингом Carnegie Foundation, посідаючи 9 місце в Сполучених Штатах (47000 студентів). Навчальний заклад пропонує понад 150 навчальних програм бакалавріату та магістратури.

Під час презентації, представник університету Лінн Енн розповіла, що найбільшою популярністю серед іноземців сьогодні користуються інженерно-технічні та туристичні спеціальності.

Невід'ємною частиною навчання в USF є професійне стажування, що в залежності від спеціальності становить 300-400 годин. Під час навчання студенти мають можливість отримати стипендії та знижки в оплаті за навчання до половини вартості обраної програми (у цілому, близько $ 10 тис.).

Лінн Енн підкреслила, що випускники University of South Florida можуть отримати дозвіл на роботу в США: працівники сфери бізнесу - до 1 року, а інженери та представники інших технічних спеціальностей - до 18 місяців.

Детальну інформацію про університет, умови вступу, програми навчання, стажування та можливості працевлаштування можна отримати у менеджерів Освітнього агентства DEC education за телефоном (044) 390-76-24.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
23.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!