Стипендії та гранти на навчання в університетах США

У грудні 2010 року Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта розпочинає конкурс на отримання стипендій та грантів на навчання в університетах США

Стипендії та гранти на навчання в університетах США

Як повідомляє прес-служба Програми ім. Фулбрайта в Україні, конкурсна програма передбачає отримання стипендій на навчання, строком від одного до двох років, на здобуття ступеня маґістра в університетах США.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України – студенти старших курсів, випускники вищих навчальних закладів, аспіранти.

Початок конкурсу буде оголошено у грудні 2010 року, а прийом документів триватиме до 16 травня 2011 року.

У рамках отримання гранту фінансується оплата навчання в університеті, щомісячна стипендія, додаткові кошти для придбання підручників та професійної літератури, медичне страхування та квиток в обидві сторони.

Довідка:
Програма академічних обмінів імені Фулбрайта - заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. З 1992 року майже 700 українських вчених, студентів і молодих фахівців побували у США, де навчались або проводили наукові дослідження в якості учасників Програми імені Фулбрайта.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
25.11.2010