Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США Стипендії та гранти на навчання в університетах США
Стипендії та гранти на навчання в університетах США

У грудні 2010 року Програма академічних обмінів ім. Фулбрайта розпочинає конкурс на отримання стипендій та грантів на навчання в університетах США

Стипендії та гранти на навчання в університетах США

Як повідомляє прес-служба Програми ім. Фулбрайта в Україні, конкурсна програма передбачає отримання стипендій на навчання, строком від одного до двох років, на здобуття ступеня маґістра в університетах США.

У конкурсі можуть брати участь громадяни України – студенти старших курсів, випускники вищих навчальних закладів, аспіранти.

Початок конкурсу буде оголошено у грудні 2010 року, а прийом документів триватиме до 16 травня 2011 року.

У рамках отримання гранту фінансується оплата навчання в університеті, щомісячна стипендія, додаткові кошти для придбання підручників та професійної літератури, медичне страхування та квиток в обидві сторони.

Довідка:
Програма академічних обмінів імені Фулбрайта - заснована в 1946 році Програма імені Фулбрайта є найстарішою і найбільш престижною міжнародною програмою обміну вченими та студентами, що фінансується урядом Сполучених Штатів Америки. З 1992 року майже 700 українських вчених, студентів і молодих фахівців побували у США, де навчались або проводили наукові дослідження в якості учасників Програми імені Фулбрайта.

Більше про навчання в США>>>

Освіта.ua
25.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!