Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в США В Україні відкрито новий офіс Центру США з міжнародної освіти
В Україні відкрито новий офіс Центру США з міжнародної освіти

За роки незалежності України понад 20 тисяч українців взяли участь у програмах обмінів зі США як професійних, так і академічних

В Україні відкрито новий офіс Центру США з міжнародної освіти

Про це повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джон ТЕФФТ під час офіційного відкриття нового офісу консультаційного і ресурсного центру Американських Рад з міжнародної освіти.

Посол також зазначив, що тисячі американців за цей час також взяли участь у різних програмах в Україні, зокрема в програмі Корпус миру.

"Для мене важливо, що це не тільки співпраця на державному рівні, це людське спілкування", - сказав він.

Говорячи про відкриття нового офісу консультаційного і ресурсного центру Американських Рад з міжнародної освіти, посол зазначив, що цей захід є даниною тижня міжнародної освіти, який проводиться щорічно і був започаткований Державним департаментом США разом із міністерством освіти США задля сприяння міжнародним обмінам в галузі освіти та професійного розвитку.

Дж.ТЕФФТ також представив нову книжку "Програма обмінів", авторами якої є українські випускники обмінних програм, які фінансує уряд США.

Посол зазначив, що ця книжка представляє собою фотоальбом, що показує Америку побачену очима українців, які побували в США за програмами обміну.

Зібрані у фотоальбомі світлини було відібрано на конкурсній основі з понад 2 тис. заявлених знімків.

УНІАН
19.11.2010

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!