Міжнародна кар'єра в сфері гостинності з Glion
PR

Отримайте квиток у світ індустрії гостинності з її дивовижними можливостями по всьому світу

Міжнародна кар'єра в сфері гостинності з Glion

Швейцарський Університет гостинності Glion продовжує набір на програми бакалаврату та магістратури і надає унікальну можливість почати навчання вже з лютого 2020 року, не чекаючи офіційного початку наступного навчального року!

Більше 50 років Glion є еталоном в сфері навчання готельної справи, і може пишатися своїми випускниками, 98% з яких отримують запрошення на роботу ще до закінчення навчання.

Ігор Гамбачідзе - прекрасний приклад випускника Glion, який пройшов шлях від дня кар'єри в кампусі до посади директора з фінансових операцій на Близькому Сході і в Африці для Marriott International. Першу пропозицію стосовно роботи він отримав, коли навчався на 6 семестрі, а до моменту закінчення університету вже був фінансовим директором Starwood і побував на Близькому Сході і частково в Європі.

Ігор переходив з однієї великої компанії в іншу, змінюючи країни і посади, і стрімко піднімався по кар'єрних сходах. Зараз він разом з власною командою кращих фінансових фахівців Marriott International створює з нуля перший повністю інтегрований фінансовий сервісний центр за межами Сполучених Штатів.

Якщо ви мрієте про міжнародну кар'єру в сфері гостинності, то це ваш шанс зробити перший крок до своєї мрії і стати студентом Glion: отримати міжнародний диплом, який визнають у всьому світі, а разом з ним - і величезний багаж знань, практичних навичок і досвід для управління бізнесом, а також безцінний список бізнес-контактів.

Зайдіть на сайт Glion, заповніть заявку, щоб стати студентом Glion на програмах BBA і MSc вже з лютого 2020 і отримати квиток в світ індустрії гостинності з її дивовижними можливостями по всьому світу.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
14.01.2020