Семінар відомих вишів гостинності Glion та Les Roches
PR

Відвідайте презентацію престижних швейцарських університетів гостинності у Львові, Тернополі та Івано-Франківську

Семінар відомих вишів гостинності Glion та Les Roches

Ви молода, енергійна людина, закінчуєте середню школу чи університет в Україні і мрієте навчатися за кордоном в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США чи в Китаї? Ви мрієте про престижну кар’єру у сфері гостинності? Хочете відкрити свій власний ресторан чи готель або працювати на такі відомі компанії, як Four Seasons, Hilton, The Ritz-Carlton, Accor та інші?

У такому випадку вам варто відвідати безкоштовний семінар від швейцарських університетів гостинності Glion та Les Roches «Як отримати престижну освіту в університетах гостинності та розпочати міжнародну кар’єру».

Де і коли

 • Львів - 12 лютого 2019 року о 18:30 за адресою: готель «Асторія», вул. Городоцька 15;
 • Тернопіль - 13 лютого 2019 року о 18:30, місце уточнюється;
 • Івано-Франківськ - 14 лютого 2019 року о 18:30, місце уточнюється.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

На семінарі представник університетів Glion та Les Roches, Антон Котов, розповість про особливості підготовки спеціалістів сфери готельного, ресторанного, туристичного менеджменту. Ви дізнаєтеся про те, як навчаються студенти на кампусах університетів в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США чи в Китаї, як і де молоді спеціалісти проходять стажування під час навчання і що потрібно для зарахування у виші.

Кому варто відвідати семінар?

Цей семінар варто відвідати учням 10-11 класів, які планують навчатися за кордоном в Швейцарії, Іспанії, Великобританії, США чи в Китаї.

Також семінар буде цікавим для випускників університетів Львова та України, які хочуть продовжити вищу освіту за кордоном у сфері гостинності.

Презентація буде корисною для працівників сфери гостинності, які прагнуть продовжити вищу освіту та здобути престижний диплом МВА для подальшого кар’єрного зросту.

Швейцарські університети гостинності Glion та Les Roches пропонують отримати престижну освіту, яка відкриває чудові можливості подальшого працевлаштування та професійного розвитку для українських студентів на міжнародному рівні.

Сфера гостинності з кожним роком зростає на 4%, що робить її другим за розміром працедавцем у світі. Відповідно до даних статистичних досліджень, до 2023 року в індустрії готельного, ресторанного та туристичного менеджменту буде відкрито понад 337 мільйонів робочих місць. Це на 80 мільйонів більше, ніж в 2015 році.

Які університети будуть представлені

Університети пропонують навчання за наступними напрямками:

 • Готельний менеджмент;
 • Ресторанний менеджмент;
 • Організатор офіційних та урочистих подій;
 • Спортивний менеджмент;
 • Менеджмент сфери люкс та продуктів преміум класу.

Обираючи один з напрямів підготовки, студенти можуть додатково опановувати спеціалізацію у таких сферах, як фінанси, робота з персоналом, маркетинг, менеджмент, управління, підприємництво та ін. Під час навчання студенти вивчають предмети, які в майбутньому допоможуть їм керувати готелем, рестораном, створити власний бізнес або стати частиною таких компаній міжнародного рівня, як Mariott, Hyatt, Louis Vitton, Disneyland та ін.

Особливості та переваги навчання в університетах гостинності

 • Навчання зосереджене на професійній підготовці спеціалістів сфери гостинності;
 • Навчальний план поєднує теорію та практику;
 • Під час навчання студенти проходять від 2 до 3 семестрів стажування;
 • Можливість компенсувати витрати на навчання під час стажування;
 • Широка сітка випускників університетів по всьому світу;
 • 90 % студентів отримують роботу після закінчення університетів.

Детальніше про проведення семінару або вступ ви можете дізнатись в офіційного представника університетів гостинності Glion та Les Roches в Україні - освітній агенції EDUSTEPS.

Телефонуйте: (044) 333-60-04, (067) 333-60-04. Пишіть на адресу: info.edusteps@gmail.com.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
05.02.2019