Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Швейцарії Презентація вишів готельного менеджменту
Презентація вишів готельного менеджменту
На правах реклами

Провідні швейцарські університети готельного та ресторанного менеджменту відвідають Київ

Презентація вишів готельного менеджменту

27 вересня 2014 року у місті Києві відбудеться десята міжнародна виставка-форум «Освіта за кордоном – UIEF 2014», яку відвідають провідні швейцарські університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education.

Кар’єра у сфері готельного та ресторанного менеджменту по праву вважається найперспективнішою. Щорічно у світі відкриваються тисячі готелів, які надають близько десяти тисяч робочих місць. В Україні зростає інтерес до отримання освіти у цій сфері, про це свідчить попит на програми університетів гостинності.

На виставці «Освіта за кордоном – UIEF 2014», та вперше в Україні, будуть представлені університети всесвітньовідомої групи шкіл готельного та ресторанного менеджменту Laureate Hospitality Education у повному складі. Відвідувачі виставки, які цікавляться навчанням за спеціальностями у сфері гостинності, туризму та менеджменту організації подій матимуть змогу зустрітися з регіональними директорами навчальних закладів та отримати інформацію про умови навчання, вступу та працевлаштування після закінчення навчання.

На виставці будуть представлені наступні університети групи LAUERATE:

 • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
 • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
 • Les Roches International School of Hotel Management, Іспанія – 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Іспанії;
 • Les Roches Jin Jiang International School of Hotel Management, Китай - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Китаю;
 • Kendall College, США - 3 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту США;
 • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Австралії.

Напрями підготовки: ступінь бакалавра, ступінь магістра, програми післядипломної підготовки.

Тривалість навчання: від 1 року до 4 років в залежності від програми.

Спеціальності: готельний менеджмент, ресторанний менеджмент, туристичний менеджмент, кулінарія, менеджмент організації подій, спортивний менеджмент.

Спеціалізації: менеджмент, фінанси, маркетинг, HR та їн.

Навчальна програма складається з академічних семестрів та семестрів практики та поєднує в собі академічний та практичний аспекти.

Особливості університетів готельного та ресторанного менеджменту групи LAUREATE:

 • Високий рейтинг: університети визнані одними з найкращих у світовому рейтингу;
 • Широкий вибір спеціальностей, який відповідає потребам світового ринку праці;
 • Випускники університетів займають високі пости у сфері гостинності по всьому світу;
 • Можливості отримати досвід роботи у найкращих готелях та компаніях під час практики;
 • Акредитація університету: студенти отримують диплом вищого навчального закладу - ступінь бакалавра чи магістра;
 • Можливість перекваліфікації: програми післядипломної підготовки.Отримати додаткову інформацію про навчальні заклади - університети готельного та ресторанного менеджменту - ви зможете зателефонувавши до компанії Домар Тревел Едьюкейшен за тел.: (044) 425-40-45 або електронною поштою olesia@dteducation.com.

Записатись на індивідуальну консультацію під час виставки можна надіславши лист на ім’я організаторів електронною поштою: info@dteducation.com.


26.09.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!