Презентація вишів готельного менеджменту
PR

Провідні швейцарські університети готельного та ресторанного менеджменту відвідають Київ

Презентація вишів готельного менеджменту

27 вересня 2014 року у місті Києві відбудеться десята міжнародна виставка-форум «Освіта за кордоном – UIEF 2014», яку відвідають провідні швейцарські університети готельного та ресторанного менеджменту групи Laureate Hospitality Education.

Кар’єра у сфері готельного та ресторанного менеджменту по праву вважається найперспективнішою. Щорічно у світі відкриваються тисячі готелів, які надають близько десяти тисяч робочих місць. В Україні зростає інтерес до отримання освіти у цій сфері, про це свідчить попит на програми університетів гостинності.

На виставці «Освіта за кордоном – UIEF 2014», та вперше в Україні, будуть представлені університети всесвітньовідомої групи шкіл готельного та ресторанного менеджменту Laureate Hospitality Education у повному складі. Відвідувачі виставки, які цікавляться навчанням за спеціальностями у сфері гостинності, туризму та менеджменту організації подій матимуть змогу зустрітися з регіональними директорами навчальних закладів та отримати інформацію про умови навчання, вступу та працевлаштування після закінчення навчання.

На виставці будуть представлені наступні університети групи LAUERATE:

 • Glion Institute of Higher Education, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
 • Les Roches International School of Hotel Management, Швейцарія – 2 місце у світовому рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту;
 • Les Roches International School of Hotel Management, Іспанія – 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Іспанії;
 • Les Roches Jin Jiang International School of Hotel Management, Китай - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Китаю;
 • Kendall College, США - 3 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту США;
 • Blue Mountains International Hotel Management School, Австралія - 1 місце у рейтингу університетів готельного та ресторанного менеджменту Австралії.

Напрями підготовки: ступінь бакалавра, ступінь магістра, програми післядипломної підготовки.

Тривалість навчання: від 1 року до 4 років в залежності від програми.

Спеціальності: готельний менеджмент, ресторанний менеджмент, туристичний менеджмент, кулінарія, менеджмент організації подій, спортивний менеджмент.

Спеціалізації: менеджмент, фінанси, маркетинг, HR та їн.

Навчальна програма складається з академічних семестрів та семестрів практики та поєднує в собі академічний та практичний аспекти.

Особливості університетів готельного та ресторанного менеджменту групи LAUREATE:

 • Високий рейтинг: університети визнані одними з найкращих у світовому рейтингу;
 • Широкий вибір спеціальностей, який відповідає потребам світового ринку праці;
 • Випускники університетів займають високі пости у сфері гостинності по всьому світу;
 • Можливості отримати досвід роботи у найкращих готелях та компаніях під час практики;
 • Акредитація університету: студенти отримують диплом вищого навчального закладу - ступінь бакалавра чи магістра;
 • Можливість перекваліфікації: програми післядипломної підготовки.Отримати додаткову інформацію про навчальні заклади - університети готельного та ресторанного менеджменту - ви зможете зателефонувавши до компанії Домар Тревел Едьюкейшен за тел.: (044) 425-40-45 або електронною поштою olesia@dteducation.com.

Записатись на індивідуальну консультацію під час виставки можна надіславши лист на ім’я організаторів електронною поштою: info@dteducation.com.


26.09.2014