DEC education: Дізнайтеся про навчання у Швейцарії
PR

Семінари "Навчання у Швейцарії" відбудуться 15, 16 і 17 листопада у Миколаєві, Києві та Харкові

DEC education: Дізнайтеся про навчання у Швейцарії

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує на осінню серію ознайомчих семінарів, присвячених здобуттю фахової освіти в галузі готельно-ресторанного бізнесу у Швейцарії.

Семінари відбудуться 15, 16 і 17 листопада в готелях "Hotel Palace Ukraine" (Миколаїв), "Опера" (Київ) та "Чичиков" (Харків).

Доповідачами на семінарах виступатимуть Горан Йорданов, представник об’єднання шкіл Swiss Education Group у Східній Європі, та Юрій Сухомуд, менеджер з роботи з клієнтами міжнародної освітньої агенції DEC education.

Відвідувачі дізнаються про умови вступу та навчання, особливості бакалаврських і магістерських програм, кар'єрні перспективи випускників, оплачувані стажування, безкоштовні ознайомчі поїздки до Швейцарії, а також зможуть отримати вичерпну консультацію із практичних питань закордонної освіти.

Відвідання семінару є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті DEC education. Зареєструватися.

Swiss Education Group

Як відомо, п'ять шкіл Swiss Education Group є сучасними лідерами підготовки кадрів для індустрії міжнародної гостинності - готелів, ресторанів, курортів, авіаліній, круїзних лайнерів і розважально-ігрових установ.

Із більш ніж 30-річним досвідом підготовки, школи SEG навчають студентів за передовими стандартами, прищеплюючи їм професійну гнучкість і здатність миттєвого входження в повсякденне ділове середовище - саме тому, що сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La тощо.

SEG пропонує популярні програми на освітньо-кваліфікаційних рівнях бакалаврату, післядипломної освіти і магістратури. Головною особливістю навчання є його практична спрямованість.

Мова навчання - англійська, проте низкою спеціальностей передбачено інтенсивне вивчення німецької та французької.

До освітньої групи входять 5 навчальних закладів:

  • César Ritz Colleges Switzerland (Ле-Бувере, Люцерн, Бриг);
  • Culinary Institute Switzerland (Люцерн і Ле-Бувере);
  • Hotel Institute Montreux (Монтрьо);
  • IHTTI School of Hotel Management (Невшатель);
  • Swiss Hotel Management School (Ко, Монтрьо, Лейзен).

Основні напрями підготовки на бакалавраті та магістратурі:

  • Управління готельно-ресторанний бізнесом;
  • Управління туристичним бізнесом;
  • Організація ділових та розважальних заходів;
  • Управління курортами, спа-центрами і розважальним бізнесом;
  • Готельний дизайн та операційний менеджмент.

Кар'єрні перспективи випускників SEG

Двічі на рік освітня група SEG влаштовує Міжнародний форум роботодавців, на який у пошуках молодих талантів з'їжджаються провідні представники індустрії гостинності з усього світу.

Форум є унікальною подією для всіх студентів та випускників SEG, завдяки якому працевлаштування в найпрестижніших світових готелях, ресторанах, туристичних компаніях, івент-агенціях і подальше входження до топ-менеджменту перетворюється із мрії в реальність.

У жовтні 2013 року форум відвідало більше 200 роботодавців із 60 країн, які провели співбесіди із 2500 студентами.

DEC education

DEC education є провідна освітня агенція Східної Європи, лауреат галузевої премії Star Agency Eastern Europe (2008). Компанія заснована в 1999 році і сьогодні є найбільшою освітньою агенцією України та Молдови. У цих країнах вона офіційно представляє понад 600 шкіл, коледжів і університетів з усього світу.

Освіта.ua
04.11.2013