Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Швейцарії DEC education: Дізнайтеся про навчання у Швейцарії
DEC education: Дізнайтеся про навчання у Швейцарії
На правах реклами

Семінари "Навчання у Швейцарії" відбудуться 15, 16 і 17 листопада у Миколаєві, Києві та Харкові

DEC education: Дізнайтеся про навчання у Швейцарії

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує на осінню серію ознайомчих семінарів, присвячених здобуттю фахової освіти в галузі готельно-ресторанного бізнесу у Швейцарії.

Семінари відбудуться 15, 16 і 17 листопада в готелях "Hotel Palace Ukraine" (Миколаїв), "Опера" (Київ) та "Чичиков" (Харків).

Доповідачами на семінарах виступатимуть Горан Йорданов, представник об’єднання шкіл Swiss Education Group у Східній Європі, та Юрій Сухомуд, менеджер з роботи з клієнтами міжнародної освітньої агенції DEC education.

Відвідувачі дізнаються про умови вступу та навчання, особливості бакалаврських і магістерських програм, кар'єрні перспективи випускників, оплачувані стажування, безкоштовні ознайомчі поїздки до Швейцарії, а також зможуть отримати вичерпну консультацію із практичних питань закордонної освіти.

Відвідання семінару є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті DEC education. Зареєструватися.

Swiss Education Group

Як відомо, п'ять шкіл Swiss Education Group є сучасними лідерами підготовки кадрів для індустрії міжнародної гостинності - готелів, ресторанів, курортів, авіаліній, круїзних лайнерів і розважально-ігрових установ.

Із більш ніж 30-річним досвідом підготовки, школи SEG навчають студентів за передовими стандартами, прищеплюючи їм професійну гнучкість і здатність миттєвого входження в повсякденне ділове середовище - саме тому, що сьогодні вимагають імениті роботодавці: Hilton, Hyatt, Mariott, Shangri-La тощо.

SEG пропонує популярні програми на освітньо-кваліфікаційних рівнях бакалаврату, післядипломної освіти і магістратури. Головною особливістю навчання є його практична спрямованість.

Мова навчання - англійська, проте низкою спеціальностей передбачено інтенсивне вивчення німецької та французької.

До освітньої групи входять 5 навчальних закладів:

  • César Ritz Colleges Switzerland (Ле-Бувере, Люцерн, Бриг);
  • Culinary Institute Switzerland (Люцерн і Ле-Бувере);
  • Hotel Institute Montreux (Монтрьо);
  • IHTTI School of Hotel Management (Невшатель);
  • Swiss Hotel Management School (Ко, Монтрьо, Лейзен).

Основні напрями підготовки на бакалавраті та магістратурі:

  • Управління готельно-ресторанний бізнесом;
  • Управління туристичним бізнесом;
  • Організація ділових та розважальних заходів;
  • Управління курортами, спа-центрами і розважальним бізнесом;
  • Готельний дизайн та операційний менеджмент.

Кар'єрні перспективи випускників SEG

Двічі на рік освітня група SEG влаштовує Міжнародний форум роботодавців, на який у пошуках молодих талантів з'їжджаються провідні представники індустрії гостинності з усього світу.

Форум є унікальною подією для всіх студентів та випускників SEG, завдяки якому працевлаштування в найпрестижніших світових готелях, ресторанах, туристичних компаніях, івент-агенціях і подальше входження до топ-менеджменту перетворюється із мрії в реальність.

У жовтні 2013 року форум відвідало більше 200 роботодавців із 60 країн, які провели співбесіди із 2500 студентами.

DEC education

DEC education є провідна освітня агенція Східної Європи, лауреат галузевої премії Star Agency Eastern Europe (2008). Компанія заснована в 1999 році і сьогодні є найбільшою освітньою агенцією України та Молдови. У цих країнах вона офіційно представляє понад 600 шкіл, коледжів і університетів з усього світу.

Освіта.ua
04.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!