Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Швейцарії Презентація César Ritz Colleges Switzerland (Швейцарія) в Києві
Презентація César Ritz Colleges Switzerland (Швейцарія) в Києві

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що пройде 17-19 листопада в Києві, César Ritz Colleges Switzerland представить свої програми

Презентація César Ritz Colleges Switzerland (Швейцарія) в Києві

Якщо у вас є мрія стати хорошим фахівцем, перед яким відкриються нескінченні кар'єрні можливості, тоді вам варто подумати над кар'єрою в сфері готельного менеджменту. А отримати хороший старт ви зможете в César Ritz Colleges Switzerland.

César Ritz Colleges Switzerland пропонує якісну, швейцарську освіту в сфері готельного менеджменту. Тут ви зможете отримати диплом бакалавра або магістра за напрямами підготовки: міжнародний бізнес, туризм та готельний менеджмент, кулінарія.

У рамках всіх програм студенти проходять оплачуване стажування, що гарантує їм подальший швидкий кар'єрний ріст.

César Ritz Colleges Switzerland розташований в регіоні Вале, Швейцарія, на батьківщині туризму. Обидва кампуси вузу - інтернаціональні, вони дозволяють студентам побачити обидві частини Швейцарії – франкомовну та німецькомовну.

Досвідчені викладачі підтримають вас у процесі професійного становлення і дадуть вам знання та навички, необхідні в конкуруючому світі.

Студенти можуть взяти участь у програмі лідерів (Leadership Programme), що дозволить поліпшити кар'єрний потенціал й отримати досвід керування.

Відділ вузу, який займається питаннями кар'єри та працевлаштування, забезпечить всім бажаючим можливість знайти роботу на кампусі, взяти участь у ярмарку кар'єрних пропозицій і поїхати стажуватися за кордон.

Абітурієнти можуть вибрати зручну дату для початку навчання (січень, квітень, липень чи жовтень). Навчання проходить в невеликих групах, що гарантує індивідуальний підхід до кожного студента.

Детальніше про програми навчання в César Ritz Colleges Switzerland ви зможете дізнатися на виставці "Освіта за кордоном - 2011", яка відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
24.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!