Стипендії для онлайн-навчання за кордоном

Корисна інформація про стипендії для онлайн-навчання від університетів і організацій з різних країн світу 

Стипендії для онлайн-навчання за кордоном

Хочете здобути вищу освіту з можливістю навчатися в будь-який час із будь-якого місця? Хочете поєднувати навчання з іншими заняттями? Сьогодні стає все більше можливостей для навчання онлайн. 

Якщо ви хочете навчатися дистанційно, але не маєте на це фінансових можливостей, ця стаття – для вас. У ній ми розглянемо стипендії університетів світу для навчання онлайн.

Стипендії для онлайн-навчання від університетів світу

  • American University Online Program Scholarships – стипендіальна програма Американського університету у Вашингтоні для онлайн-навчання: усі студенти, зараховані на навчання за онлайн-програмами, можуть претендувати на отримання стипендій (наприклад, на магістратурі з державного управління та політики).
  • Berklee Online Music Scholarships – стипендії на онлайн-навчання за музичними спеціальностями Університету Берклі: 16 стипендій у розмірі $1500 для студентів, які навчаються онлайн у музичному коледжі Університету Берклі.
  • Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health Welch Scholarship – стипендія Велча на навчання в Школі охорони громадського здоров’я Bloomberg Джона Хопкінса: усі студенти, які вступили на заочне або онлайн-навчання в магістратурі за програмою «Охорона громадського здоров’я» (МРН) отримують стипендію Велча в розмірі $20000.
  • University of Edinburgh Online Distance Learning Scholarships – стипендії на онлайн-навчання в університеті Единбурга: різноманітні стипендії для аспірантів, що навчаються за онлайн-програмами в університеті Единбурга (Велика Британія) за сумісництвом. Протягом останніх років виділяється багато стипендій для аспірантів медичних спеціальностей.
  • Penn State World Campus Scholarships – стипендії університету Penn State World Campus: стипендії для студентів різних спеціальностей, що навчаються за онлайн-програмами в Пенсильванському університеті (Penn State World Campus).
  • Washington State University ASWSU Global Scholarship – всесвітня стипендія ASWSU університету штату Вашингтон: стипендії для студентів, які вступили в університет штату Вашингтон або продовжують навчання за онлайн-програмами. Під час призначення стипендії до уваги беруться як академічні заслуги, так і фінансові потреби претендентів.
  • Western Governors University Scholarships – стипендії онлайн-университету Western Governors University (США): різноманітні стипендії для навчання на рівні бакалавра і магістра. Окремі стипендії надаються в партнерстві з іншими організаціями. 

Стипендіальні програми для онлайн-навчання від інших організацій

  • Open Colleges Photography Scholarship – стипендіальна програма Open Colleges Photography: стипендія, що призначається на основі професійних здобутків. Переможець отримує чек від Open College, який покриває повну вартість навчання на онлайн-курсі фотографії. Претенденту, який посів друге місце, оплачується половина вартості курсу. Претенденту, який посів третє місце, оплачується чверть вартості навчання.
  • Online Study Australia Scholarship for Online Learners – стипендіальна програма Online Study Australia: стипендії в розмірі 2000 австралійських доларів. Призначається студентам з різних країн, які навчаються або планують навчання за онлайн-програмою в університеті або коледжі Австралії. Претенденти на отримання стипендії повинні написати мотиваційне есе на тему, пов’язану з онлайн-навчанням. Обсяг есе – до 200 слів.
  • UNICAF Scholarships – стипендіальна програма UNICAF: стипендії для студентів з будь-яких країн, що навчаються за онлайн-програмами в університеті Південного Вельсу (Велика Британія), університеті Мерімаунт у Каліфорнії  (США) або університеті в Нікосії (Кіпр).

Освіта.ua
16.11.2021