Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Швейцарські федеральні стипендії українцям
Швейцарські федеральні стипендії українцям

Уряд Швейцарії з метою популяризації міжнародного обміну надає федеральні стипендії для українців

Швейцарські федеральні стипендії українцям

Уряд Швейцарії через Федеральну комісію по наданню стипендій для іноземців з метою популяризації міжнародного обміну та поглиблення співпраці між Швейцарією та іншими країнами надає федеральні стипендії для іноземних науковців.

Аплікаційний процес в Україні координує у Києві посольство Швейцарії: приймає досьє, контролює його на відповідність вимогам комісії, проводить попередній відбір.

Федеральна комісія по наданню стипендій для іноземців надає три типи стипендій українським науковцям, а саме Research scholarships. PHD scholarships, Postdoctoral Scholarships для навчання у швейцарських університетах, федеральних політехнічних інститутах та у вищих школах прикладних наук. Стипендії для навчання на бакалавра чи магістра не надаються.

Детальна інформація про різні типи стипендій для кандидатів з різних країн та умови проведення конкурсу на 2018-2019 навчальний рік опубліковані на сайті Федеральної комісії.

Для отримання аплікаційних документів (умови участі у конкурсі, аплікаційна форма, формуляр для проведення дослідницької роботи, формуляр листа-рекомендації, формуляр медичної довідки, рекомендації з пошуку супервайзера) слід у письмовій формі звернутися до Посольства Швейцарії за адресою olena.gut@eda.admin.ch або kie.vertretung@eda.admin.ch.

Повний пакет аплікаційних документів слід роздрукувати та у трьох екземплярах подати до Посольства Швейцарії в Києві до 05.12.2017.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
08.09.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!