Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Чехія пропонує 4 стипендії на навчання
Чехія пропонує 4 стипендії на навчання

Уряд Чеської Республіки пропонує чотири стипендії на навчання у 2018/2019 академічному році

Чехія пропонує 4 стипендії на навчання

Уряд Чеської Республіки пропонує у 2018-2019 академічному році чотири стипендії на навчання на акредитованих освітніх програмах у державних університетах Чеської Республіки. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України.

Три стипендії пропонуються для навчання на бакалавраті, магістратурі та докторантурі з викладанням чеською мовою (в рамках програми передбачається також однорічний підготовчий курс з вивчення чеської мови і фахової підготовки).

Рекомендовані галузі для отримання зазначених стипендій: сільське господарство, технічні спеціальності (енергетика, видобування, електротехніка, будівництво, транспорт), хімія, медицина та суспільствознавство.

Одна стипендія пропонується на навчання англійською мовою в магістратурі та докторантурі. Рекомендовані галузі: енергетика, сільське господарство, інформатика, навколишнє середовище.

Для кандидатів відкрита он-лайн реєстрація за посиланням. Заявки приймаються до 30 вересня 2017 року.

Детальна інформація про урядові стипендії та опис програми доступні на веб-сторінці Міністерства освіти, молоді і фізичного виховання Чеської Республіки за посиланням.

Освіта.ua
31.08.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!