Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Стипендії для навчання у Словаччині
Стипендії для навчання у Словаччині

Стипендії для студентів, аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців від уряду Словаччини

Стипендії для навчання у Словаччині

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки з підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців оголошує про початок подання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині в 2016/17 академічному році. Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти і науки України.

Програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки. Адміністративну підтримку програми забезпечує Словацьке академічне інформаційне агентство «SAI,n.o.». Стипендіати Національної стипендіальної програми є стипендіатами Уряду Словацької Республіки.

Останні терміни подання заявок: 30 квітня 2016 року - на навчання протягом 2016/17 академічного року; 31 жовтня 2016 року - на навчання в літньому семестрі 2016/17 академічного року.

Контактні особи програми: Сильвія Котулічова (Silvia Kotulicovа) silvia.kotulicova@saia.sk – для претендентів з постійним місцем проживання в CP; Лукаш Марцін (Lukas Marcin) lukas.marcin@saia.sk – для іноземних претендентів.

Основна інформація про стипендіальну програму знаходиться в інформаційному бюлетені. Заявки подаються в режимі он-лайн на сайті www.stipendia.sk або ж на www.scholarships.sk.

Освіта.ua
11.02.2016

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!