Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Відкрито прийом заявок на стипендії Жана Монне
Відкрито прийом заявок на стипендії Жана Монне

Вчені, які отримали науковий ступінь PhD до 2010 року, мають унікальний шанс в науці

Відкрито прийом заявок на стипендії Жана Монне

Центр перспективних досліджень імені Роберта Шумана (RSCAS) оголосив конкурс на отримання 20-ти річних стипендій імені Жана Монне. Дана програма призначена для вчених, які мають науковий ступінь доктора філософії (PhD) і захистили його до 1 вересня 2010 року. Початок приурочено до 1 вересня 2015/16 навчального року, протягом якого і буде виплачуватися стипендія. По закінченні кожен учасник отримає можливість продовжити її ще на один рік.

Стипендіальна програма відкрита для тих учених, хто націлений на отримання ступеня PostDoc (postdoctoral) і бажає побудувати успішну академічну кар'єру (tenure track) і, звичайно ж, для тих, хто радий буде провести цей захоплюючий час в Центрі Роберта Шумана, ставши невід'ємною частиною його жвавого і творчого наукового співтовариства.

Відбір стипендіатів буде здійснюється на базі розгляду їх науково-дослідницьких пропозицій та резюме. Пропозиції при цьому повинні знаходитися в руслі головних тем, програм і проектів, що проводяться Центром. Таких основних тем в RSCAS три: інтеграція, управління і демократія; регулювання ринків та управління грошима; світова та європейська політика XXI століття.

Планується, що основну частину часу стипендіати Жана Монне проводитимуть у Центрі передових досліджень з обов'язковим підключенням до одного з його проектів або програми. В RSCAS сподіваються, що вони візьмуть активну участь у науковому житті Центру і зроблять вагомий внесок у діяльність проекту або програми, до яких підключаться.

Вони зможуть також брати участь в реалізації пост-докторської (postdoctoral) програми Інституту Європейського університету (European University Institute, EUI), а також співпрацювати з аспірантами (які прагнуть до отримання ступеня доктора філософії - PhD), іншими пост-докторами та професорсько-викладацьким складом EUI .

Ті претенденти, які хотіли б працювати з науковцями Центру перспективних досліджень імені Роберта Шумана, але захистили дисертацію і отримали ступінь PhD менше, ніж п'ять років тому (тобто в період з 1 вересня 2010 року до 1 вересня 2015 року), можуть підключитися до стипендіальній програмі імені Макса Вебера.

Останній термін подачі заявок - 25 жовтня.

Додаткову інформацію можна отримати на англомовному сайті Центру перспективних досліджень імені Роберта Шумана.

Джерело
07.10.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!