Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Вестмінстерська міжнародна стипендія
Вестмінстерська міжнародна стипендія

Університет Вестмінстера (Лондон, Велика Британія) пропонує повну стипендію на навчання в магістратурі

Вестмінстерська міжнародна стипендія

Термін подачі заявок: до 31 травня 2013 року.

Вимоги до кандидатів: громадяни країн, що розвиваються, які на момент подачі заявки на стипендію вже мають пропозицію щодо умовного або повного зарахування на навчальний курс в Університеті Вестмінстера.

Стипендії: повне покриття витрат на навчання в Англії, проживання й авіаквитки до Лондона й назад.

Про програму


Подавати прохання про надання стипендії у Вестмінстерському Університеті можна тільки в разі отримання умовного або безумовного (повного) зарахування на магістерську програму. Заявку необхідно подавати до початку навчального процесу. Стипендія має на меті повне фінансування міжнародних студентів з країн, що розвиваються, якщо ці студенти навчатимуться на денному відділенні магістерської програми.

Варто звернути увагу на те, що вступ до університету й клопотання про отримання стипендії – два різні, не пов’язані між собою процеси. Подавати заяву про покриття витрат можна тільки в разі успішного вступу й отримання умовного або безумовного місця на курсі, який ви бажаєте вивчати.

Умовне місце надається тим абітурієнтам, академічні успіхи яких університет визнав достатніми для вступу і які для повного зарахування мають скласти певний іспит (найчастіше це отримання сертифікату з англійської мови).

Усі міжнародні студенти й аспіранти мають завантажити відповідну форму заявки (міжнародний бакалавріат або аспірантура). Для міжнародних бакалаврів та всіх аспірантів на даний момент немає сервісу подання заявки он-лайн, також не приймаються заявки на електронну пошту. Міжнародним бакалаврам та всі аспірантам необхідно надсилати документи поштою.

Критерії відбору кандидатів: відмінні академічні успіхи, фінансова незабезпеченість, потенціал розвитку (для міжнародних студентів).

Більше інформації можна знайти на офіційному сайті за посиланням.

Освіта.ua
06.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!