Німецько-Східноєвропейська стипендія для журналістів

International Journalists’ Programmes (IJP) проводить конкурс на отримання стипендії для журналістів зі Східної Європи

Німецько-Східноєвропейська стипендія для журналістів

Термін подачі заявок: 15 квітня 2013 року.

Вимоги до кандидатів: штатні або позаштатні журналісти з України, країн СНД або Польщі, віком від 23 до 35 років, із досконалим володінням німецькою мовою.

Стипендії: 3 900 євро – на дорогу, медичне страхування та проживання.

Про програму


У 2013 році International Journalists’ Programmes (IJP) проводить ХІІІ конкурс на отримання стипендії для громадян Східної Європи. Брати участь можуть працівники ЗМІ з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Польщі, Росії та інших країн СНД.

Програма передбачає обмін досвідом: у той час як п’ятеро східноєвропейських журналістів отримають можливість провести 2 місяці в Німеччині, стільки ж німецьких фахівців у вересні-жовтні 2013 року працюватимуть у якості запрошених редакторів у країнах СНД.

Метою програми є надання молодим журналістам уявлення про політичне, економічне, культурне та суспільне життя в Німеччині, а також можливості здобути професійний досвід в іноземних редакціях.

Початком програми стане чотириденна ознайомча зустріч у Тбілісі на початку жовтня 2013 року. Одразу після неї учасники відбудуть до тимчасового місця роботи – у Німеччині та Східній Європі відповідно. Стипендіати пройдуть стажування в німецьких редакціях як закордонні кореспонденти, які висвітлюють події в Німеччині для ЗМІ у своїх країнах.

Учасники отримають стипендії в розмірі 3,900 євро кожна, які покриють транспортні витрати, медичне страхування та проживання.

Термін подання заявок – 15 квітня.

Відбір кандидатів триватиме до 1 червня, його здійснюватиме журі на підставі заявок та документів.

Німецько-Східноєвропейська стипендіальна програма здійснюється за підтримки громадських та приватних партнерів. Головними спонсорами є фонди ZEIT і Mercator, Foreign Office, банки Commerzbank та German bank.

Додаткова інформація на сайті: http://www.ijp.org/doenhoff.html?&L=ujmxtwwkuvyrj

Більше про навчання у Німеччині>>>

Освіта.ua
03.04.2013