Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Німецько-Східноєвропейська стипендія для журналістів
Німецько-Східноєвропейська стипендія для журналістів

International Journalists’ Programmes (IJP) проводить конкурс на отримання стипендії для журналістів зі Східної Європи

Німецько-Східноєвропейська стипендія для журналістів

Термін подачі заявок: 15 квітня 2013 року.

Вимоги до кандидатів: штатні або позаштатні журналісти з України, країн СНД або Польщі, віком від 23 до 35 років, із досконалим володінням німецькою мовою.

Стипендії: 3 900 євро – на дорогу, медичне страхування та проживання.

Про програму


У 2013 році International Journalists’ Programmes (IJP) проводить ХІІІ конкурс на отримання стипендії для громадян Східної Європи. Брати участь можуть працівники ЗМІ з України, Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Польщі, Росії та інших країн СНД.

Програма передбачає обмін досвідом: у той час як п’ятеро східноєвропейських журналістів отримають можливість провести 2 місяці в Німеччині, стільки ж німецьких фахівців у вересні-жовтні 2013 року працюватимуть у якості запрошених редакторів у країнах СНД.

Метою програми є надання молодим журналістам уявлення про політичне, економічне, культурне та суспільне життя в Німеччині, а також можливості здобути професійний досвід в іноземних редакціях.

Початком програми стане чотириденна ознайомча зустріч у Тбілісі на початку жовтня 2013 року. Одразу після неї учасники відбудуть до тимчасового місця роботи – у Німеччині та Східній Європі відповідно. Стипендіати пройдуть стажування в німецьких редакціях як закордонні кореспонденти, які висвітлюють події в Німеччині для ЗМІ у своїх країнах.

Учасники отримають стипендії в розмірі 3,900 євро кожна, які покриють транспортні витрати, медичне страхування та проживання.

Термін подання заявок – 15 квітня.

Відбір кандидатів триватиме до 1 червня, його здійснюватиме журі на підставі заявок та документів.

Німецько-Східноєвропейська стипендіальна програма здійснюється за підтримки громадських та приватних партнерів. Головними спонсорами є фонди ZEIT і Mercator, Foreign Office, банки Commerzbank та German bank.

Додаткова інформація на сайті: http://www.ijp.org/doenhoff.html?&L=ujmxtwwkuvyrj

Більше про навчання у Німеччині>>>

Освіта.ua
03.04.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!