Бакалавріат в Університеті Британської Колумбії (Канада)

Стипендія Міжнародного Лідера Завтрашнього Дня дозволить нужденним студентам з відмінною успішністю отримати ступінь бакалавра в канадському Університеті Британської Колумбії

Бакалавріат в Університеті Британської Колумбії (Канада)

Стипендія Міжнародного Лідера Завтрашнього Дня (International Leader of Tomorrow - ILOT) виділяється іноземним студентам, які демонструють видатні академічні результати, лідерські навички, участь у студентському і суспільному житті, визнані досягнення в таких областях як виконавське мистецтво, спорт, дискусії або творче письмо, а також досягнення на зовнішніх олімпіадах та іспитах.

Стипендіати ILOT отримують кошти, співмірні з їх фінансовими потребами на навчання та витрати на проживання, за винятком коштів, які учні та їхні родини можуть самі внести на ці витрати. Стандартні оцінки потреб здійснюються на основі фінансової інформації, наданої студентами та їхніми родинами.

Стипендія ILOT може бути продовжена на строк до трьох років бакалавріату, або більш короткий термін завершення навчання за умови, що студент має задовільну успішність, фінансову потребу і канадську візу.

Кандидати повинні:

  • Бути висунуті на цю стипендію їх школою, коледжем або університетом;
  • Бути готові до вступу на обрану програму, в тому числі задовольняти вимогам англійської мови згідно стандартів УБК;
  • Мати відмінну успішність;
  • Не бути громадянином Канади або постійним її мешканцем;
  • Продемонструвати рівень фінансових потреб, які не дозволяють отримати освіту в УБК.

Термін подачі заявок: 31 січня 2013 року.

Сайт стипендії.

Освіта.ua
08.10.2012