Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Стипендії на навчання в London School of Business and Finance
Стипендії на навчання в London School of Business and Finance

Бізнес-школа London School of Business and Finance пропонує стипендії на навчання на програмах магістратури

Стипендії на навчання в London School of Business and Finance

Стипендія надається у вигляді знижки на навчання та становить 40% від вартості навчання на обраній програмі.

Стипендія поширюється на програми: Global MBA, МВА, магістр міжнародного бізнесу, магістр фінансів та інвестицій, магістр фінансів, магістр стратегічного маркетингу, магістр міжнародного бізнес-права, магістр міжнародного бізнес-права + МВА.

При відборі кандидатів будуть враховуватися академічні досягнення, мотивація до навчання на обраній програмі та досвід роботи.

Кандидатам необхідно відповідати мінімальним вступним вимогам: мати диплом бакалавра, результати IELTS на рівні не менше 5.5 з кожного модуля, 2 рекомендаційних листи, мотиваційний лист, резюме.

Для навчання студенти можуть обрати один з кампусів LSBF у Великій Британії (Лондон, Манчестер, Бірмінгем).

Документи для участі в конкурсі приймаються до 20 липня 2012 року.

Більш детальну інформацію можна отримати в Центрі освіти за кордоном Students International за тел.: (044) 238-25-25.

Довідка:
London School of Business and Finance (LSBF) - британська бізнес-школа, в який можна одночасно отримати ступінь магістра бізнес-управління (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері (Великобританія), Торонто (Канада). Бізнес-школа працює за підтримки члена королівської сім'ї Великобританії - принца Майкла Кентського, завдяки якому був створений фонд. Кошти з цього фонду виділяються на стипендії та гранти, які частково покривають вартість навчання в LSBF.

Освіта.ua
13.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!