Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Стипендії на навчання Стипендія на навчання у Queen's University Belfast (Велика Британія)
Стипендія на навчання у Queen's University Belfast (Велика Британія)

Університет Queen's University Belfast оголошує про стипендії на програми підготовки до вступу на другий курс бакалаврату - INTO Diploma

Стипендія на навчання у Queen's University Belfast (Велика Британія)

INTO Diploma – це програма, що є еквівалентом першого курсу університету. Курс поєднує академічні дослідження, інтенсивне викладання англійської мови та навички навчання, щоб підготувати студентів для прямого вступу на другий курс навчання в університеті.

Програма підготовки INTO Diploma гарантує вступ на другий курс університету Queen's University Belfast за умови успішного закінчення програми. Тривалість програми – 9 місяців. Розпочати навчання можна вже у січні 2012 року.

Стипендії на програми INTO Diploma оголошені по спеціальності інжиніринг (електричний та електронний інжиніринг, аерокосмічний інжиніринг, виробничий інжиніринг та машинобудування). Розмір стипендії – 11490 фунтів стерлінгів.

Стипендія виплачується в два етапи: 1-й етап – у вигляді знижки на навчання за підготовчою програмою Diploma (£5,745). 2-й етап – у вигляді знижки на навчання на другому курсі бакалаврату (£5,745).

Останній термін подання заявок – 25 листопада 2011 року.

Детальні умови отримання стипендії ви можете дізнатися у менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99.

Довідка: Університет Квінс Белфаст - один з дослідницьких університетів Великої Британії. За версією Times Good University Guide 2011, університет увійшов до двадцятки кращих університетів країни за 22 спеціальностями. Університет займає лідируючі позиції в таких областях, як інжиніринг, медицина, гуманітарні науки.

Освіта.ua
03.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!