Десять причин, чому варто обрати УІТМ в Жешуві
PR

Університет співпрацює з підприємствами у масштабах регіону, країни, а також усього світу

Десять причин, чому варто обрати УІТМ в Жешуві

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві – це міжнародний університет, тому його випускники в майбутньому стають працівниками польських та закордонних фірм, які невпинно розвиваються.

Навчання в УІТМ – це також розвиток серед молоді з багатьох країн взаєморозуміння й толерантного сприйняття ментальності та звичаїв інших. Саме багатокультурність, така характерна для наших часів, є атрибутом цього закладу вищої освіти.

Практичне навчання

Вища освіта – це не тільки теорія, але й практика. У спеціальних лабораторіях студенти розвивають свої вміння, а також здобувають унікальні практичні знання у галузі обраного напряму навчання.

Завдяки цьому вже в момент отримання диплому випускники мають реальний професійний досвід, який так цінують роботодавці. Це стає чудовою перепусткою до омріяної кар’єри.

Бізнес-партнери

Університет співпрацює з підприємствами у масштабах регіону, країни, а також усього світу. Багато роботодавців довіряють закладу процес працевлаштування. Окрім цього, найбільші та найкращі фірми різних галузей є партнерами відповідних факультетів університету.

Заняття ведуть зокрема професіонали із багаторічним практичним досвідом. Навчаючи студентів, вони водночас шукають собі майбутніх працівників. Багато студентів отримали пропозиції працевлаштування ще під час навчання. Дозвольте хедхантерам подбати про вашу кар’єру!

Спеціальності з великим попитом

Спеціальності, які пропонує заклад, – це ключ до сучасного ринку працевлаштування. Їхня реалізація – у руках спеціально для цього відібраних, викладачів, які не тільки забезпечать чудову теоретичну підготовку, але й допоможуть опанувати практичні вміння.

У закладі слідкують за локальними і глобальними тенденціями, тому всі напрями навчання є водночас відповіддю на очікування студентів, роботодавців та сучасного ринку працевлаштування.

Підтримка студентів

Здоров’я та добробут студентів є дуже важливими, і в університеті докладають багато зусиль, аби підтримувати їх в процесі адаптації у новому середовищі. В УІТМ функціонує Центр підтримки міжнародних студентів і Академічний центр особистісного розвитку та психотерапії.

Ці підрозділи в УІТМ були створені з метою підтримки іноземних студентів, полегшення їхньої адаптації у навчальному середовищі, інтеграції з польськими студентами та вдосконалення мовних навичок.

Міжнародність

Навчаючись в УІТМ, студенти щодня зустрічають ровесників (у закладі навчається понад 1500 студентів з різних країн), а також викладачів з інших країн. Завдяки цьому молодь опановує навички, пов’язані із працею у багатонаціональному і багатокультурному середовищі.

Окрім цього, студенти мають можливість навчатись за кордоном за обміном у межах програми Erasmus+. Після завершення навчання випускники стають повноправними учасниками глобального ринку – наприклад, у якості працівників міжнародної корпорації.

Сучасність і динаміка

Навчальний корпус у Кельнаровій – це один із найкраще обладнаних дослідницьких центрів в Польщі, де впроваджуються інноваційні методи навчання. Університетські викладачі заохочують студентів до творчого й аналітичного мислення, щоб у майбутньому вони могли ефективно протистояти проблемам сучасного світу. У цьому їм допомагають спеціально опрацьовані програми навчання, а також сучасна інфраструктура.

Окрім цього, для студентів існує безліч додаткових занять, відповідно до молодіжних зацікавлень і викликів сучасної реальності.

Якість навчання

Навчаючись в УІТМ,студенти мають можливість отримати міжнародні сертифікати, які визнаються у всьому світі та підтверджують мовні навички чи вміння у сфері інформаційних технологій.

Завдяки викладачам-професіоналам та бізнес-партнерам закладу абітурієнти можуть бути впевненими, що ретельні знання їм передаватимуть компетентні люди. Це їм двері до майбутньої кар’єри. Студенти закладу вже під час навчання отримують нагороди і відзнаки в Польщі і за кордоном, а випускники часто працюють у найкращих фірмах у своїх галузях.

Розвиток потенціалу

В університеті знають, як виявити таланти, мають викладачів із відповідною підготовкою, а також інфраструктуру, щоб допомогти кожному студенту їх розвинути.

У закладі підтримують наукові, бізнесові та мистецькі ініціативи студентів. Викладачі спостерігають, аналізують і допомагають виявити найкраще. Завдяки цьому кожен зможе пізнати свої сильні сторони, а також вдосконалити наявні переваги і тим самим розвинути свій потенціал.

Виняткові люди

Колектив закладу вірить, що про силу університету свідчить передусім її спільнота, тому тут працевлаштовують і запрошують до співпраці лише тих людей, у яких є чому повчитися. Окрім досвідчених професіоналів з даної сфери, в УІТМ можна також зустріти відомих митців чи науковців з чільних закладів вищої освіти світу. В університеті дбають про те, щоб знання, які вони передаватимуть студентам, мали широке застосування і були максимально пристосовані не тільки до попиту на ринку працевлаштування, але й до зацікавлень молоді.

Комплексна підготовка до майбутнього

Майбутнє молоді є дуже важливим для співробітників вишу, тому що досягнення випускників є для закладу найкращою візиткою.Тут хочуть, щоб кожен студент досягнув успіху.

В університеті досліджують ринок і тримають руку на пульсі реальності, щоб найкраще пристосуватись до вимог часу. Завдяки цьому в УІТМ молодь може здобути знання, які дадуть можливість успішно зробити крок у майбутнє і побудувати омріяну професійну кар’єру.

Якщо ці аргументи звучать для вас переконливо, переходьте на сайт закладу або шукайте університет у соцмережах.

Університет УІТМ в польському Жешуві чекає вас на навчання!

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
13.09.2021