Сопотська Вища Школа запрошує на навчання
PR

Сопотська Вища Школа запрошує українських абітурієнтів здобути вищу освіту

Сопотська Вища Школа запрошує на навчання

Щорічно агломерація Труймясто, до якої входять три міста - Гданськ, Сопот і Гдиня - є центром тяжіння для багатьох охочих отримати тут вищу освіту або високооплачувану роботу у представництвах великих міжнародних фірм.

Сопотська Вища Школа є закладом вищої освіти з більш ніж двадцятирічною історією і одним із найкращих приватних вишів Поморського воєводства. Школа проводить навчання на бакалавраті і магістратурі, студенти можуть вибрати денну та заочну форму. Заняття проводять досвідчені і висококваліфіковані фахівці.

У стінах закладу успішно навчаються іноземні студенти. Їх приваблює доступна вартість освіти, прекрасна технічна оснащеність вишу, заняття у сучасних майстернях, у т. ч. у прототипному цеху і студії нових медіа, можливість участі у міжнародній програмі обміну студентів Еразмус+ тощо. Кращі студенти можуть отримувати іменну стипендію.

Своїм майбутнім студентам СВШ надає усі документи, необхідні для отримання польської національної візи D з метою перебування «навчання», а статус студента також дозволяє молодим людям працювати без необхідності отримувати додатковий дозвіл на роботу.

Сопотська Вища Школа пропонує навчання за двома основними напрямками: фінансово-економічний та архітектурно-дизайнерський. Плани і програми навчання відповідають сучасним тенденціям бізнесу, для того щоб випускники вишу були якнайкраще підготовлені до професійної діяльності.

Тим, хто не знає польської мови, виш пропонує курс «Нульовий рік», який готує кандидата до успішного вступу не тільки до СВШ, але й до будь-якого іншого вишу Польщі. Протягом двох семестрів п'ять днів на тиждень слухачі вивчають мову, культуру та історію Польщі. Курс закінчується складанням іспитів та отриманням сертифікату про рівень володіння польською мовою на рівні В1.

Творчі особистості, які прагнуть розвивати свої художні здібності і пов'язати з ними своє професійне майбутнє, можуть вибирати між архітектурою, ландшафтним дизайном, дизайном інтер'єрів, а також промисловим дизайном (навчання польською мовою).

Концепція навчання перших двох напрямків дозволяє випускникам отримати кваліфікацію не тільки архітектора, але й інженера. Заняття проводять діючі архітектори і дизайнери з використанням сучасного технічного обладнання та новітніх версій програм SketchUp, AutoCAD, ArchiCAD, Adobe CS тощо, а практику студенти проходять у проєктних бюро або проєктних відділах великих підприємств.

Стабільною популярністю користується напрямок Business & Languages, де все навчання проводиться англійською мовою, так що навчатися там можуть навіть студенти, які не знають польської мови. Для вступу достатньо знати англійську мову на рівні В1.

Студенти отримують фундаментальну підготовку у сфері бізнесу та міжнародних відносин, а рівень англійської швидко досягає як мінімум С1. Передбачено також вивчення «з нуля» другої іноземної мови, наприклад, німецької, французької, іспанської або шведської. Весь останній семестр студенти проходять практику у міжнародних корпораціях, де найчастіше і залишаються працювати після закінчення вишу.

Викладачі школи докладають усіх зусиль до того, щоб студенти отримували практичні навички, які дозволять їм знайти перспективну роботу у майбутньому. Особливо цікавий у цьому плані напрям «Дуальна економіка».

Дуальне навчання передбачає організацію навчального року таким чином, щоб студенти 2 дні відвідували заняття в університеті, а наступні 3 дні на тиждень проходили професійну практику у фірмах, отримуючи на виході не тільки диплом, але і 2-річний стаж роботи: стажування починається з другого курсу і триває до кінця навчання.

Крім того, Бюро кар'єр гарантує усім студентам практику і оплачувані стажування у представництвах найбільших світових фірм (State Street, Kemira, ThyssenKrupp, DNV, Arla тощо), допомагає скласти резюме, консультує з питань проходження співбесіди при прийомі на роботу, а також надає інформацію про польський трудовий кодекс.

Сопотська Вища Школа відкрита для усіх бажаючих отримати фундаментальні теоретичні знання, поєднати їх із практичними навичками, тих, хто хоче жити і працювати у міській агломерації, що динамічно розвивається, до якої входить Гданськ - місто з більш ніж тисячолітньою історією, найпопулярніший морський курорт Сопот і найбільше польське місто-порт Гдиня, де кожен знайде собі друзів і заняття до душі.

Освіта.ua
19.07.2021