Онлайн-стажування на базі університету Collegium Civitas
PR

Викладачів запрошують взяти участь у науково-педагогічному онлайн-стажуванні на базі університету Collegium Civitas

Онлайн-стажування на базі університету Collegium Civitas

Вивчати передовий досвід і все найкраще впроваджувати у вітчизняну систему освіти, інтегруватися в міжнародний освітній простір і кооперувати зусилля – це не просто обов’язок кожного педагога, а реальна вимога часу. Бо тільки так можна тримати руку на пульсі змін в освітній сфері, бути сучасним і конкурентноздатним викладачем.

Успішний педагог сьогодні – той, хто має на своєму рахунку реалізовані наукові проєкти, спільні публікації із зарубіжними партнерами, хоча б кілька міжнародних стажувань. А ще знає, як працювати із сучасним студентом, мотивувати його, організувати навчання в умовах пандемії COVID-19 та які методи, форми і технології при цьому найефективніші.

Окрім того, все більшої ваги в іміджі педагога-новатора набуває дослідницька складова та виконання наукових проєктів за участю зарубіжних партнерів. Тож із чого розпочати співпрацю з іноземними колегами? Як взяти участь і пройти відбір у конкурсах на індивідуальну стипендію від кращих університетів світу з можливістю викладання або проведення досліджень?

Відповіді на ці та інші запитання надасть міжнародне онлайн-стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі». Таку унікальну можливість для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації створили Європейська ліга професійного розвитку та Collegium Civitas за підтримки Центру польської освіти.

Стажування відбудеться з 23 червня до 15 липня 2020 року на базі університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща).

Упродовж цих днів імениті спікери будуть ділитися інноваціями, відкриють широкі можливості програми Erasmus+, допоможуть поглибити свої знання у сфері дослідництва та нададуть практичні поради.

Разом із партнерами команда ELPD підготувала віртуальний майданчик для обміну досвідом з організації навчання іноземних студентів, ознайомлення із системою вищої освіти у Польщі, шляхами поглиблення міжнародної інтеграції, процесом організації навчання в умовах пандемії, зокрема іноземних студентів, на прикладі Collegium Civitas. А ще на учасників чекають найкращі практики навчання та результативної комунікації у багатокультурному середовищі.

Подбали організатори і про безпеку учасників стажування, адже відбудеться воно дистанційно за допомогою програмного модулю ZOOM. Такий формат дозволяє навіть в умовах пандемії пройти закордонне науково-педагогічне стажування, особливо необхідне науково-педагогічним працівникам та науковим співробітникам, які планують отримувати вчені звання доцента, професора і старшого дослідника.

За його результатами учасники отримають сертифікат відповідно до чинних вимог законодавства та положень Міністерства освіти та науки України. Більш детальну інформацію можна переглянути за посиланням.

Викладачі медичних навчальних закладів можуть скористатись унікальною можливістю пройти стажування з виїзними модулями у жовтні 2020 року. ELPD запрошує освітян вищих медичних навчальних закладів на міжнародне науково-педагогічне стажування.

Стажування від ELPD надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте нові унікальні методики, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки. Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
21.05.2020