Щецинський університет відкритий для українців
PR

Щецинський університет надає вищу освіту на трьох освітніх рівнях і провадить лояльну цінову політику для іноземців

Щецинський університет відкритий для українців

Дуже привабливим для українців, яких цікавить вища освіта в Польщі, є Щецинський університет – найбільший державний вищий навчальний заклад у Західнопоморському воєводстві. Його було засновано ще в 1984 році, і це стало вагомим внеском у розвиток польської науки даного регіону й Польщі в цілому.

Особливості та переваги Щецинського університету

Окрім того, що місто Щецин та Щецинський університет радо відкриті для людей різних національностей, даний заклад провадить ще й лояльну цінову політику для іноземців. Так, для українців навчання в університеті становить від 845 до 1150 євро на рік. Дуже спокуслива пропозиція, враховуючи умови навчання й досягнення закладу, рівень підготовки, кваліфікацію викладачів.

Серед інших переваг Щецинського університету слід відзначити наступні:

  • До вибору студентів 60 напрямів навчання.
  • Навчання проводиться на трьох освітніх рівнях: на ступінь бакалавра, магістра, доктора в режимі денного та заочного відділення.
  • Співпраця зі 120 університетами в Європі та США, програма обміну студентами Erasmus.
  • Сприятливі умови для пошуку стажування й підробітку на час навчання, постійного місця роботи, адже Щецинський регіон відрізняється найнижчим рівнем безробіття в країні. У місті знаходяться офіси провідних ІТ-компаній (BLStream, Unizeto Technologies).
  • П’ять сучасних комфортних гуртожитків університету надають місце всім бажаючим. Щорічно в них проживає близько 1800 студентів.
  • Цікаве, пізнавальне та розвиваюче студентське життя – 160 наукових товариств, курси іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська, російська, латинська, грецька), творчі та музичні гуртки, власна газета тощо.
  • Широкий спектр спортивних секцій: футбол, волейбол, баскетбол, аеробіка, йога, самбо, карате, спортивна ходьба, великий та настільний теніс, тренажерна зала.

Щорічно Щецинський університет навчає близько 20 000 студентів, а працюють у закладі близько 1100 викладачів й 800 адміністративних працівників. Зручне розташування, фахові викладачі, сучасне технологічне оснащення та доступна ціна роблять навчання в Польщі в Щецинському університеті дуже привабливим та перспективним для українців.

Освіта.ua
25.11.2019